Filtrovat výsledky
28
výrobek výrobků v kategorii

Pánské tenisové oblečení

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Pečlivě vybrané tenisové oblečení pro muže

DECATHLON vám nabízí pestrou kolekci pánského oblečení na tenis a stolní tenis, které vám umožní se svému oblíbenému sportu věnovat po celý rok. Naše oblečení je vyrobeno z lehkých a prodyšných materiálů, které účinně odvádí pot. Je jedno, zda zvolíte přední značku, nebo levnější model. Naše oblečení je pohodlné, praktické a vhodné i na každodenní nošení. Ať už hledáte jednoduché tričko, šortky, nebo kompletní úbor, v DECATHLONU najdete vybavení odpovídající vaší sportovní aktivitě i vašim potřebám.


Vysoce inovativní oblečení

Aby se vám hrálo ještě lépe, DECATHLON pro vás připravil kolekci pánského funkčního tenisového oblečení. Naše oblečení je vyrobeno z lehkých a hebkých materiálů a díky střihu se pohodlně nosí. Oblečení pro tenisty je vybaveno technologií, která umožňuje pokožce dýchat a účinně odvádí pot. Vy se tak můžete soustředit pouze na svůj výkon a v naprostém klidu si zlepšit svůj servis. Až si zvolíte úbor, nezapomeňte si vybrat také tenisové vybavení nezbytné pro hru v hale či venku.


Vyberte si z naší rozmanité řady

DECATHLON pro vás vybral velmi elegantní pola přiléhavého střihu dostupná v různých barvách. Najdete u nás také šortky, které s nimi budou perfektně ladit, a stejně tak ponožky či čelenky, které dobře absorbují pot. V našem značkovém pánském tenisovém oblečení budete zaručeně vypadat stylově, podobně jako profesionální hráči. Pokud hrajete jen příležitostně, můžete zvolit jednoduché tričko a k němu střídmé šortky. Aby byla vaše výbava kompletní, nezapomeňte si z naší pestré nabídky vybrat tu správnou tenisovou raketu. V DECATHLONU samozřejmě najdete také dámské a dětské tenisové oblečení.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.