Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Brány pod vodu, dětské míče do vody na plavání

4 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Zpestřete pobyt ve vodě sobě i vaším dětem aktivitami ve vodě. Vyberte si z naší nabídky her do vody. U vody by vám neměly chybět ani rychleschnoucí ručníky.Zábava ve vodě

Pro to, aby dítě zvládlo základy plaveckých technik, musí mít rádo vodu. To je spojené se zábavou a potěšením. Díky tomu pochopí, že se mu vyplatí naučit se plavat, zvláště, když může vidět, jak to dělají ostatní.

Vodní překážková dráha

Nejprve si dítě musí na vodu zvyknout. Pro několikaměsíční dítě to není cizí prostředí, ale mírně se liší od toho, ve kterém vyrůstalo 9 měsíců v matčině břiše. Je tedy dobré vzít dítě zavčasu do bazénu. Decathlon pro vás i vaše dítě připravil mnoho návrhů plaveckých doplňků, díky kterým si plavání zamiluje. Vytvořte svému dítěti překážkovou dráhu pomocí zajímavých doplňků a hraček pro výuku plavání. Nejdříve dítě plave nad hladinou s pěnovou deskou a postupně se dítě může začít potápět do podvodního oblouku, potápí se a loví puk. Učte se hrou nejen ve škole, ale také v bazénu! Podívejte se také na kroužky plavání ve vašem okolí.