Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Vesty, pásy a desky na plavání pro děti

15 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Plavecké vesty - zpříjemnění plaveckých začátků

Chcete-li dát dítěti odvahu začít se učit plavat, rozhodněte se pro plaveckou vestu. Může být později nahrazena plaveckými rukávky pro děti.

Dětské plavecké vesty

Plavecké vesty pro batolata se oblékají přes hlavu a na plavky. Jsou navrženy tak, aby podporovaly přirozenou hladinu vztlaku, díky níž zůstává dítě nad vodou. Dokáže tak mít přirozenou pozici, aniž byste museli mít strach, že se utopí. Poskytuje vašemu dítěti ochranu a bezpečnost a zároveň zvládnout pohyby, které jim brzy umožní samostatně plavat ve vodě. Decathlon nabízí plavecké vesty z různých materiálů, jakým je například pěnový, který umožňuje volný pohyb nohou a rukou. Pro mladší děti doporučujeme kombinaci rukávků s opaskem, který vytváří také jeden z typů vest. V nabídce Decathlonu najdete také nafukovací plavecké vesty.

Plavecké nudle a plavecké desky pro starší plavce

Dospělí, ale i starší děti rádi sáhnou po desce, aby se naučili plavat. K zapůjčení je najdeme na každém bazénu, ale stojí za to mít svůj vlastní, který bude dle vašich preferencí a je to hygieničtější. Plavecká deska má širokou škálu použití. Můžeme ji držet v rukou a cvičit tak nohy nebo naopak ji můžeme držet mezi nohama a trénovat horní část těla. Bude užitečná, jak při plavání na zádech, tak břiše. Další zajímavou pomůckou jsou plavecké nudle. Můžete je využít třeba tak, že si na ně lehnete a chytíte je do podpaží a tak vás nadnáší nad vodou. Jsou flexibilní a multifunkční. Využívají se také při aquafitness.