Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Kruhy a rukávky na plavání

14 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Učíte vaše děti plavat? Učení dětí vyžaduje spoustu trpělivosti rodičů a také ty správné pomůcky. Objevte v naší nabídce kruhy a rukávky pro pro děti. Vyberte si z naší nabídky také plavky a doplňky pro batolata.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Rukávky na učení plavání - zpříjemnění plaveckých začátků

Voda je přirozeným prostředím pro malé děti, proto se doporučuje bazény s malým dítětem navštěvovat. Vodní hrátky jsou pro něj potěšením, nebojí se si nalít vodu přes hlavu, není třeba ho na toto prostředí zvykat. Když je však dítěti několik měsíců, stává se mu voda cizí, zvláště, pokud dříve bazén nenavštěvovalo.

Plavecké rukávky pro starší děti

Plavecké rukávky jsou velmi oblíbenou pomůckou, kterou děti v bazénu, ale také u moře či jezera používají. Rukávky jsou nafukovací a vyrobené z certifikovaného materiálu. Plavecké rukávky narozdíl od vest poskytují vztlak pouze na úrovni ramen. To však stačí k tomu, aby dítě zůstávalo volně nad vodou. Zvyšují také šanci na správné pohyby, díky nimž se dítě může začít plavání učit. Rukávky jsou k dispozici v několika barevných provedeních pro menší i větší děti. V naší nabídce najdete také brány a hry do vody.