Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Dámské a pánské plavecké žabky, gumové sandály

60 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Gumové pantofle k vodě pro děti i dospělé. Jsou vyrobené z příjemného materiálu díky čemuž na noze skvěle sedí a jsou pohodlné. Ve vaší plavecké výbavě by neměly chybět ani župany z mikrovlákna, které pojmou mnoho vody a rychle uschnou.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Pantofle do bazénu pro pohodlí a bezpečnost

Stále více lidí zpochybňuje nutnost nošení pantoflí do bazénu. Avšak když jdete do bazénu, měli byste mít v tašce právě gumové pantofle, plavky a ručník. Kontakt bosé nohy s podlahou přispívá k výskytu infekcí a kožních onemocnění, nejčastěji mykózy. Léčba pak může být zdlouhavá a je nezbytné po dobu léčení se vyhnout bazénu.

Pantofle k bazénu v mnoha variantách

Žabky nebo právě pantofle k bazénu chrání před viry a bakteriemi. Doporučujeme, abyste si je nandali v šatně bazénu a při odchodu opět v bazénu sundali.

Dětské boty do bazénu

Nezáleží na tom, jaké pantofle k bazénu si vyberete. Přestože je nenosíte každý den, musí být pohodlné a zaručovat bezpečný pohyb na mokrém povrchu. Mělo by se také pamatovat na to, že se jedná o druh obuvi, která vyžaduje jiný typ chůze. Váha těla se přenáší na prsty, což může při dlouhodobém užívání vést k bolesti kotníků a pat. Pantofle u bazénu by měly mít protiskluzovou podrážku, která usnadňuje a stabilizuje pohyb na mokrém povrchu bez rizika zranění. Důležitý je také výběr velikosti, kterou je třeba přizpůsobit velikosti chodidla. Pantofle jsou obvykle vyrobeny z nepromokavých materiálů - polyesteru, gumy nebo kůže. Některé modely mají performovanou podešev pro odvod vody a také nastavitelnou sponu. Pro děti jsou alternativou k tradičním žabkám sandály, které se vyznačují lehkostí, s protiskluzovou podrážkou a pohodlnou sponou zabraňující sklouznutí boty z chodidla. Jsou k dispozici v mnoha zajímavých barvách. Objevte v naší nabídce také rychleschnoucí ručníky.