Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Plavky a doplňky pro nejmenší

41 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Plavky a doplňky pro nejmenší, aby si i oni objevování vodních hrátek užili! Objevte také nabídku pro starší děti dívčích plavek do bazénu nebo chlapeckých plavek pro starší děti.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Voda je pro děti důležitá

Dítě se cítí jako ryba ve vodě, protože během prenatálního života vyrůstají v podobném prostředí. Při první návštěvě bazénu i s několikaměsíčním dítětem můžeme pozorovat, že nemá zásadní problémy s přizpůsobením se vodě. Rodiče si stále více uvědomují výhody trávení času se svým dítětem v bazénu. Často však stojí před obtížnou volbou – jaké plavky pro ně budou nejlepší. Jaké by tedy měly být a co je třeba vzít v úvahu?


Plavky pro nějmenší

Nejprve zvažte věk dítěte. Pro děti do jednoho roku se doporučují kombinézy, které poskytují komplexní ochranu ve vodě. Zaručují dostatečnouu tepelnou izolaci, chrání před chladem a tepelnými rozdíly ve vodě i mimo ní, tj. po opuštění bazénu nebo moře. Kombinézy také chrání před větrem, zatímco pružný materiál umožňuje snadné nasazení. Zevnitř je oblečení vyrobeno z měkkého materiálu, který je příjemný na dotek a nedráždí pokožku dítěte. Materiál AQUATHERMIC vytváří pocit druhé kůže, která zpomaluje pronikání vody a minimalizuje riziko tepelného šoku.

Pro malá děvčata připravil Decathlon také široký výběr jednodílných a dvoudílných plavek. Jdou vyrobeny z materiálu odolného vůči chlóru a jejich střih zaručuje volnost pohybu a snadné oblékání. Perfektním řešením pro dítě i rodiče je jednodílný outfit se sponou v rozkroku pro snadnou výměnu plenky.

Pro chlapce doporučujeme pohodlné barevné boxerky - jsou pružné a neomezují v pohybu. Jsou měkké a příjemné na dotek, odolné vůči nepříznivým účinkům chlóru.

S Decathlonem bude vaše první návštěva bazénu u vašeho dítěte zábavná a bezpečná! Podívejte se také na kruhy a rukávky na plavání.