Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Chlapecké plavky do bazénu

42 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Vyberte si z nabídky chlapeckých šortkových nebo slipových plavek. Plavky mají zvýšenou odolnost proti chlóru. Objevte také nabídku dívčích plavek do bazénu.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Plavky pro chlapce – důvěřujte odborníklům


Rozsáhlá škála vzorů a barev, široká nabídka střihů a materiálů, ze kterých jsou vyrobeny - jak vybrat plavky pro chlapce, aby splnily očekávání rodiče i dítěte?

Nejdůležiější je, aby se vaše dítě cítilo v plavkách pohodlně, zejména když se učí plavat. V opačném případě může být vaše dítě od sportu odrazováno. Plavky by neměly po těle klouzat, ani se nijak rolovat nebo se třít o tělo a tak způsobit bolestivé oděrky. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny proto musí být pružný, umožňovat volnost pohybu a zaručovat dobré přilnutí k tělu. Dále stojí za to klást důraz i na další výhody: šňůrka na dotažení nebo jiné pokročilejší technologie jako je Endurance+, která zaručuje vynikající odolnost vůči chlóru a technologie Power Skin ST 2.0, která zaručuje optimální klouzavost ve vodě. Pokud váš syn pravidelně navštěvuje bazén, trénuje plavání a účastní se soutěží, měl by zvolit plavky s větší kompresí, což se projeví v lepší opoře svalů nohou.

Typy chlapeckých plavek


Stejně jako u pánských plavek do bazénu lze rozlišit několik typů. Během prázdninových výletů a k moři se doporučují plavecké šortky volného střihu se síťovanou podšívkou. V bazénu pak velmi dobře poslouží těsně přiléhající plavky nebo koupací boxerky z pružného a rychleschnoucího materiálu, které jsou odpovídající tradičním slipům. Decathlon také nabízí plavecké kombinézy s vysokou odolností a odolností vůči chlóru.

Při výběru plavek nezapomeňte vzít v úvahu vkus a preference vašeho dítěte. Vyberte perfektní plavky, zohledněte pravidelnost plavání, siluetu a vkus. Podívejte se také na dětské rychleschnoucí župany a doplňky pro plavce.