Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Dívčí plavky do bazénu

27 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Nabídka jednodílných a dvoudílných plavek pro všechny mladé dívky a děvčata. Plavky mají zvýšenou odolnost proti chlóru. Objevte také nabídku chlapeckých plavek do bazénu.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Plavky pro dívky –- pohodlí, odolnost a módní barvy


Výběr dívčích plavek není vůbec snadný. Dívky věnují velkou pozornost barvě a vzoru, zatímco pro rodiče je důležitá vysoká kvalita materiálu a pohodlí. Decathlon se rozhodl spojit všechny tyto priority a vytvořil nabídku šitou na míru potřebám a očekáváním dítěte a rodiče. Dívčí plavky jsou vyrobeny z materiálu, který je odolný vůči chlóru a je vysoce pružný. K jejich výrobě byl použit polyester a elastanová vlákna byla nahrazena vlákny PBT, díky nimž jsou odolná vůči UV záření. Technologie AQUARESIST upřednostňuje jejich intenzivní používání, proto jsou perfektní jako oblečení pro pravidelné plavkyně. Nabídka zahrnuje jednodílné plavky se zády ve tvaru písmene "„O“, což zajišťuje pohodlí při plavání. Zaručují volnost pohybu a velmi dobře padnou. Dvoudílné plavky mají horní díl ve tvaru písmene „X“ a mírně vykrojený lem. Některé plavky mají navíc delší sukni, která zakrývá hýždě.

Dívčí plavky jsou v mnoha barvách, což vám umožňuje vybrat si dle preferencí malé plavkyně. Módní střih a výrazná barva jsou pro dívku důležitými kritérii při výběru.

A co třeba plaveckou kombinézu? Alternativou k jednodílným a dvoudílným plavkám je neopren, ideální pro vnitřní i venkovní použití. Speciální pěna poskytuje tepelný komfort a její pružnost zajišťuje snadné oblékání a svlékání. Plavecké kombinézy se vyznačují delšímu rukávy a nohavicemi a jsou vhodné pro mladší dívky, zejména ty, které potřebují tepelný komfort. Podívejte se také na dětské rychleschnoucí župany a doplňky pro plavce.