Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Pánské plavky slipové nebo s nohavičkou

34 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Objevte naší nabídku pánských plavek na plavání do bazénu. Pro kompletní nabídku plavek navštivte kategorii pánských plavek. Další nabídku plavek najdete v kategorii pánských koupacích kraťasů.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Výběr plavek mužským okem


Muži jsou pragmatici a jejich nákupy jsou praktické, rychlé a dobře promyšlené. Nakupují moudře a obvykle vybírají na několik let dopředu. Totéž platí i pro plavky. Narozdíl od žen zaměřují veškerou svou pozornost na kvalitu a výkon produktu. Mělo by se však pamatovat na to, že plavky by měly odpovídat postavě. Přizpůsobení poskytuje pocit většího pohodlí a zároveň zaručuje lepší pocit a to ať už v bazénu nebo na pláži.

Slipy, boxerky, šortky – jaké plavky si vyberete? Slipy se vyznačují velkými výřezy po stranách, jsou mužským ekvivalentem dámských kalhotek, těsně přiléhají k tělu a opticky produžují nohy. Doporučují se pro muže se souměrnou postavou. Boxerky jsou elastické plavky s nohavičkami, které těsně přiléhají k tělu. Jsou ideální jak na bazén, tak na pláž. Na rozdíl od slipů zkracují nohy. Při jejich výběru byste měli věnovat pozornost velikostem – boxerky musí sedět na těle, ale ne příliš těsně. Dalším návrhem jsou plavecké kraťasy, které jsou nejuniverzálnější plavky. Vyberou si je muži, kteří plánují dovolenou u moře nebo surfaři. Je to spíše ale volnočasové oblečení než plavky. Šortky se vznačují širokými volnými nohavicemi až pod kolena nebo dle délky stehen a jsou vybaveny síťovou podšívkou. Pro profesionální plavce nabízíme plavecké šortky, které k tělu těsně přiléhají a mají delší nohavice. Jsou vyrobeny z funkčního materiálu a jsou zvláště odolné vůči chlóru a UV záření. Podívejte se také na pánské župany z mikrovlákny a doplňky pro plavce.