Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Dámské sportovní plavky jednodílné a dvoudílné

43 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Objevte naší nabídku dámských plavek na plavání do bazénu. Pro kompletní nabídku plavek navštivte kategorii dámské plavky. Další nabídku plavek najdete v kategorii plavky na pláž.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte plavky ideální pro každou postavu online na našem e-shopu


Stejně jako každý sport, i plavání je o módě. Ženy kladou důraz na vzor, střih a další doplňkové prvky a věnují jim větší pozornost než muži. Je také důležité, aby plavky seděly na postavu, protože díky tomu získáváme nejen pohodlí, ale také atraktivní vzhled.

Nejčastější otázkou je, které plavky si vybrat: jednodílné nebo dvoudílné? Během tréninku a rekreačního plavání se musíte cítit naprosto pohodlně. Pohodlí by mělo být při výběru vaší prioritou. Jednodílné plavky jsou častější u profesionálních plavkyň. Důvodem je jejich jednoduchý a pohodlný střih, záda ve tvaru „X“ s větším nebo menším výřezem. Takový outfit neomezuje pohyb, je vyroben z pružného materiálu s moderním vzorem. Pro ženy, které plavou nárazově, několikrát za měsíc, se doporučují plavky ve tvaru písmene „U“ a jsou také pohodlněji střižené než typické tréninkové plavky.

V Decathlonu najdete ale také plavky dvoudílné. I v jejich případě jsme se zaměřili na pohodlí. Horní část plavek má tvar písmene „X“, který zvyšuje rozsah pohybu ve vodě. Spodní část nemá velké výstřihy.

Kromě jednodílných a dvoudílných plavek nabízí Decathlon plavky pro profesionální plavkyně. Díky technologii AQUARACE snižuje odpor vody při pohybu a také nenasákavý materiál zaručuje správnou klouzavost. Podívejte se také na dámské župany z mikrovlákna a doplňky pro plavce.