DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 Kč ZDARMA (NEPLATÍ PRO NADROZMĚRNÉ ZÁSILKY)
25
výrobek výrobků v kategorii

Tachometry na kolo, držáky na mobil na kolo

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

TACHOMETR, GPS NAVIGACE NEBO DRŽÁK NA TELEFON?

Ke sledování svého tempa, trasy, či toho, jak se zlepšujete, můžete využít nejrůznější dostupné aplikace. Budete tak potřebovat držák na telefon, který se uchycuje na řídítka. B'TWIN nabízí rozličné modely, od nejzákladnějších až po nejstabilnější a vodotěsné. Záleží na vás, který si vyberete!
Také si můžete na kolo instalovat tachometr.
U městských kol je zbytečné používat nejpropracovanější tachometry (např. ty, které měří tepovou frekvenci) – dejte přednost modelu, jenž vám rovnou ukáže údaje, o které stojíte (rychlost, vzdálenost a čas). I GPS navigace se nicméně může hodit, zejména když nevíte, kudy se vydat.
Pokud se se zapálením věnujete silniční či horské cyklistice, určitě budete chtít měřit své výkony. V takovém případě dejte přednost tachometru, který vám poskytne podrobnější údaje, jako je tempo šlapání, tepová frekvence, výkon či poloha. Cykloturistům a sportovním cyklistům se takové zařízení jednoho dne určitě bude hodit!
Obecně volte tachometr s velkým displejem, abyste údaje rychle přečetli. Mimoto lze jeden tachometr používat na větším počtu kol, proto by se měl snadno instalovat. Mezi další kritéria, na něž je vhodné se při nákupu zaměřit, patří snadné ovládání, výdrž a možnost propojení s PC.