Filtrovat výsledky
13
výrobek výrobků v kategorii

Kamery a příslušenství

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte sportovní kamery - online nebo na prodejně


KAMERY GOPRO PRO AKČNÍ VIDEA

Kamery GoPro za svůj vznik vděčí surfaři, který si chtěl ve vodě natáčet svou jízdu, a rychle se staly populárními mezi profesionálními i amatérskými sportovci. Jsou vodotěsné a obvykle doplněné různými držáky, nabízejí tak možnost pořizovat snímky i videa v extrémních podmínkách a poté je sdílet na sociálních sítích.

 

VÝHODY KAMER GOPRO

Díky vodotěsnému pouzdru kamery GoPro umožňují „živě“ natáčet extrémní sporty, jako je surfování, jízda na snowboardu či potápění. Zároveň vám tyto kamery při sportování zaručeně nebudou překážet. Můžete si je přichytit k čelu, na hrudník, přilbu nebo řídítka. S kamerami GoPro lze také bez problémů natáčet proti slunci, jelikož jsou vybaveny funkcí bodového měření expozice.

 

DALŠÍ KAMERY NA EXTRÉMNÍ SPORTY

Kamery Geonaute nabízejí totožné funkce jako kamery GoPro. Jsou vybaveny mnohapixelovými snímači, umožňují sekvenční snímání i použití časovače. Co se záznamu týče, rozlišení full HD spolu s různými úhly záběru zaručuje vysokou kvalitu videa. Širokou paletu modelů nabízí také značka Sony. Zahrnují sportovní kamery s funkcí stabilizace obrazu, která omezuje rozmazání způsobené třesem kamery. Některé modely lze ovládat pomocí GPS hodinek. To je praktické, zejména když máte kameru uchycenou k hlavě.

 

DODÁNÍ

Decathlon nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.


BĚH, TRAIL, ATLETIKA - CYKLISTIKA - FITNESS - PLAVÁNÍ A AQUAFITNESS