Filtrovat výsledky
8
výrobek výrobků v kategorii

Sporttestery - měřiče tepové frekvence

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte sporttesstry - online nebo na prodejně


SPORTTESTRY PRO PŘESNÉ MĚŘENÍ VÝKONU

Měřením své tepové frekvence můžete zjistit, jaký dopad má aktivita na vaše tělo. Sporttestery měří váš tep v reálném čase. Umožní vám také přizpůsobit trénink stanovenému cíli. Tím může být spalování kalorií, budování svalstva či posílení kardiovaskulárního systému.

 

JAKÝ SPORTTESTER SI VYBRAT?

K dostání je spousta různých modelů, záleží na vašem rozpočtu a sportovních cílech. Na příležitostné sportování se hodí základní modely měřící čas a tepovou frekvenci. Tuto informaci poskytují v počtu úderů za minutu či procentu maximální tepové frekvence. Propracovanější modely nabízí i další údaje, např. kolik tuku a kalorií jste během aktivity spálili. Tyto funkce jsou ideální, pokud potřebujete zhubnout a dostat se do formy. Většina sporttesterů má podobu hodinek. Ty jsou obvykle vodotěsné do 3 m, takže je lze používat i při plavání.

 

SPORTTESTERY S GPS

Sporttestery s GPS dokážou měřit nejen tepovou frekvenci a kalorickou spotřebu, ale i překonanou vzdálenost. Můžete tak sledovat jak vzdálenost, tak tempo. I v tomto případě jsou k dostání modely pro všechny sportovce, příležitostné i ostřílené. Některé hodinky Garmin dokážou údaje, jako je tepová frekvence, spojit s počtem spálených kalorií a s překonanou vzdáleností. To je obzvlášť užitečné, pokud si chcete stanovit přesný cíl a sledovat své pokroky. Řadu sporttesterů lze propojit s platformami, kde můžete získat cenné rady, motivovat druhé či sdílet své výkony a cíle s ostatními nadšenci.
 

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Decathlon nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.


BĚH, TRAIL, ATLETIKA - CYKLISTIKA - FITNESS - PLAVÁNÍ A AQUAFITNESS