PRODEJNY JSOU ZAVŘENÉ | VÝDEJ OBJEDNÁVEK V PRODEJNÁCH NENÍ MOŽNÝ | ZBOŽÍ Z ESHOPU K VÁM DOMŮ DORUČÍME DO 14 DNŮ (Z DŮVODU ZAVEDENÝCH SANITARNÍCH OPATŘENÍ)
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Silniční jízdní kola

33 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Tajemství nízké ceny kola B'twin


SILNIČNÍ KOLA PRO ZAČÁTEČNÍKY

Silniční kola na fitness jízdu – pohodlí a výkon v jednom.
Silniční kola z řady „Fitness“ jsou ideální na začátky se silniční cyklistikou. Jsou pohodlná a k začátečníkům přívětivější díky rovným řídítkům zajišťujícím vzpřímenější posed, který není tak náročný jako u zahnutých (závodních) řídítek. Jejich pevný a dobře ovladatelný rám s krátkou geometrií je vhodný také na rychlý přesun po městě, takže své kolo můžete využít i k efektivnímu dojíždění. Silniční kola s rovnými řídítky představují skvělý kompromis mezi tradiční silniční cyklistikou a pohodlím!

SILNIČNÍ KOLA REKREAČNÍ

Jaké silniční kolo je ideální pro rekreační jezdce?
Řada sportovních silničních kol je určena pro všechny cyklisty, kteří chtějí jezdit dále, než je obvyklé při občasných krátkých projížďkách. Tato kola jsou lehčí než modely z řady „Fitness“, jejich rám se hodí na náročnější jízdu, do nížin i do hor bez ohledu na převýšení. Sportovní silniční kola jsou lehká (váží okolo 10 kg) a co do rámu se blíží závodním kolům.
Nezapomeňte na naše doplňky (láhve, držáky na láhev, brašny atd.) a vybavení (cyklistické kalhoty, dresy, obuv atd.), které zaručí ještě efektivnější jízdu.

SILNIČNÍ KOLA SPORTOVNÍ

Specifické vlastnosti závodního silničního kola.
Hledáte ultralehké kolo na závody, se kterým zdoláte každý kopec? Všechny modely z řady závodních silničních kol B'TWIN testovali špičkoví cyklisté. Jízdní pozice zaměřená na rychlost a výkon vám u těchto kol zaručí maximální aerodynamičnost. Díky tomu, že se většina dílů vyrábí z karbonu, jsou tato kola mimořádně lehká!
Nezapomeňte se podívat také na naše cyklistické vybavení a příslušenství.

TEAM EDITION

Top model silničního kola značky B'twin. Limitovaná edice pro nejnáročnější příznivce silniční cyklistiky.