Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Silniční a gravel kola

45 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Objevte lehkost a rychlost silničních kol. Máme pro vás ultra lehká karbonová silniční kola, ale i v současnosti velice oblíbená gravel kola. Kromě cyklistické helmy doporučujeme vybrat cyklistický dres nebo cyklistické kraťasy.


VYBERTE SI DLE VAŠÍ POTŘEBY A ÚROVNĚ VHODNÉ KOLO
Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Tajemství nízké ceny kola B'twin


SILNIČNÍ KOLA PRO ZAČÁTEČNÍKY

Silniční kola na fitness jízdu – pohodlí a výkon v jednom.
Silniční kola z řady „Fitness“ jsou ideální na začátky se silniční cyklistikou. Jsou pohodlná a k začátečníkům přívětivější díky rovným řídítkům zajišťujícím vzpřímenější posed, který není tak náročný jako u zahnutých (závodních) řídítek. Jejich pevný a dobře ovladatelný rám s krátkou geometrií je vhodný také na rychlý přesun po městě, takže své kolo můžete využít i k efektivnímu dojíždění. Silniční kola s rovnými řídítky představují skvělý kompromis mezi tradiční silniční cyklistikou a pohodlím!

SILNIČNÍ KOLA REKREAČNÍ

Jaké silniční kolo je ideální pro rekreační jezdce?
Řada sportovních silničních kol značky Triban je určena pro všechny cyklisty, kteří chtějí jezdit dále, než je obvyklé při občasných krátkých projížďkách. Tato kola jsou lehčí než modely z řady „Fitness“, jejich rám se hodí na náročnější jízdu, do nížin i do hor bez ohledu na převýšení. Sportovní silniční kola jsou lehká (váží okolo 10 kg) a co do geometrie rámu se orientují na komfortní jízdu.
Nezapomeňte na naše doplňky (láhve, držáky na láhev, brašny atd.) a vybavení (cyklistické kalhoty, dresy, obuv atd.), které zaručí ještě efektivnější jízdu.

SILNIČNÍ KOLA VÝKONNOSTNÍ

Specifické vlastnosti závodního silničního kola.
Hledáte ultralehké kolo na četné vyjížďky, se kterým zdoláte každý kopec? Všechny modely z řady závodních silničních kol Van Rysel testovali špičkoví cyklisté. Jízdní pozice zaměřená na rychlost a výkon vám u těchto kol zaručí maximální aerodynamičnost. Díky tomu, že se většina dílů vyrábí z karbonu, jsou tato kola mimořádně lehká!
Nezapomeňte se podívat také na naše cyklistické vybavení a příslušenství.

ZÁVODNÍ SILNIČNÍ KOLA

Top modely silničních kol značky Van Rysel. Jsou především určena pro nejnáročnější příznivce silniční cyklistiky. Nabízí nejvyšší řady komponentů, které snižují hmotnost, a naopak zvyšují tuhost a spolehlivost