Cyklistika trekkingová

Trekkingová kola jsou velmi univerzální, hodí se pro cykloturistiku i pro městský provoz. Především je to cestovní kolo, které vám nabídne konfortní svezení na nezpevněných cestách, zvládnete na něm bez obav i delší obtížnější trasy.

 
 

TREKKINGOVÁ KOLA
SPORT TRAIL

TREKKINGOVÁ KOLA RIVERSIDE

Kola řady RIVERSIDE jsou navržena na vyjížďky na silnici, zpevněných cestách, ale zvládnou také lehký terén. Kola jsou určena na vyjížďky do okolí, ale i vícedenní výlety s bagáží.

 
 


BRAŠNY A KOŠÍKY

 
 


osvětlení
přední a zadní


Nakupte zboží na trekkingovou cyklistiku - online nebo na prodejně


TREKKINGOVÁ CYKLISTIKA

Univerzální kola na pomezí mezi silniční a horskou cyklistikou. Díky nízkému valivému odporu opoti horským kolům jedou trekkingová kola na zpevněných cestách s vynaložením menší energie rychleji a lehce. Zvládnou lehký terén, nehodí se však do těžkého terénu. Ideální na krátké výlety do okolí. Díky své univerzálnosti se používají i jako kola expediční.


B’TWIN POSKYTUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU*

B’TWIN nabízí na svá kola (kromě kol s karbonovým rámem)1 doživotní záruku na rámy, představce, řídítka a pevné vidlice (bez odpružení). Pro uplatnění záruky stačí poškozené kolo přivézt na prodejnu a předložit věrnostní kartu nebo záruční doklad. Poškozené díly opravíme nebo vyměníme v servisech na prodejnách Decathlon. 1 Touto obchodní zárukou není vyloučeno uplatnění zákonných záruk. *Podrobné podmínky najdete zde.


B’TWIN DBÁ NA KVALITU SVÝCH VÝROBKŮ

B’TWIN klade vysoké nároky na návrh kol, jejich výrobu i prodej. Díky náročným požadavkům a důsledné organizaci se zvyšuje kvalita kol – mají delší životnost a méně zatěžují životní prostředí.


B’TWIN SE ZASAZUJE O BEZPEČNOST CYKLISTŮ

B’TWIN respektuje evropské bezpečnostní normy, které jsou nejpřísnější na světě. Zároveň se podílí na jejich dalším vývoji. B’TWIN neustále pracuje na zlepšování výrobků a ve svých zkušebních laboratořích ve francouzském městě Lille si vytváří vlastní testovací protokoly.


B’TWIN ULEHČUJE CYKLISTŮM ŽIVOT

Jedinečná organizace práce, nástroje a know-how značky B’TWIN se promítají do vašeho pohodlí při cyklistice. Díky doživotní záruce si tedy můžete být naprosto jistí kvalitou kol značky B’TWIN.

 

CYKLISTIKA PRO DĚTI - HORSKÁ - SILNIČNÍ - TREKKINGOVÁ - MĚSTSKÁ