Cyklistika městská

Městská kola jsou určena pro jízdu po zpevněných cestách nebo k jízdě na kratší vzdálenosti v nenáročném terénu. Hlavní předností je vysoká míra pohodlí, která je dána především vzpřímeným posezem.

 
 

MĚSTSKÁ KOLA

 
 


skládací kola
do města

 
 


zámky
na kolo


Nakupte zboží na městskou cyklistiku - online nebo na prodejně


MĚSTSKÁ KOLA

Pohodlná kola na snadnou jízdu po městě Městská kola B'TWIN jsou díky specifické rámové geometrii odolná a pohodlná. Mají velká kola a poměrně úzké pláště, takže jezdit s nimi po asfaltu je snadné a příjemné. Můžete na ně také uchytit košík či brašnu, a převážet tak své věci. Jsou pohodlná a většinou skvěle vybavená. Můžete se na nich vydat i do přírody. Tato kola totiž zůstávají pohodlná a spolehlivá, i když vyrazíte za hranice města. Pokud chcete na kole jezdit do práce, na nákupy nebo za přáteli, pak je pro vás městské kolo jako dělané!

 

B’TWIN POSKYTUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU*

B’TWIN nabízí na svá kola (kromě kol s karbonovým rámem)1 doživotní záruku na rámy, představce, řídítka a pevné vidlice (bez odpružení). Pro uplatnění záruky stačí poškozené kolo přivézt na prodejnu a předložit věrnostní kartu nebo záruční doklad. Poškozené díly opravíme nebo vyměníme v servisech na prodejnách Decathlon. 1 Touto obchodní zárukou není vyloučeno uplatnění zákonných záruk. *Podrobné podmínky najdete zde.


B’TWIN DBÁ NA KVALITU SVÝCH VÝROBKŮ

B’TWIN klade vysoké nároky na návrh kol, jejich výrobu i prodej. Díky náročným požadavkům a důsledné organizaci se zvyšuje kvalita kol – mají delší životnost a méně zatěžují životní prostředí.


B’TWIN SE ZASAZUJE O BEZPEČNOST CYKLISTŮ

B’TWIN respektuje evropské bezpečnostní normy, které jsou nejpřísnější na světě. Zároveň se podílí na jejich dalším vývoji. B’TWIN neustále pracuje na zlepšování výrobků a ve svých zkušebních laboratořích ve francouzském městě Lille si vytváří vlastní testovací protokoly.


B’TWIN ULEHČUJE CYKLISTŮM ŽIVOT

Jedinečná organizace práce, nástroje a know-how značky B’TWIN se promítají do vašeho pohodlí při cyklistice. Díky doživotní záruce si tedy můžete být naprosto jistí kvalitou kol značky B’TWIN.

 


CYKLISTIKA PRO DĚTI - HORSKÁ - SILNIČNÍ - TREKKINGOVÁ - MĚSTSKÁ