Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

Cyklistika pro děti a BMX

První projížďka na kole je okamžik, který si pamatujeme celý náš život. Od učení k probuzení zájmu, B'twin, značka Decathlon, provází vaše dítě cyklistickými zážitky prostřednictvím inovativních produktů přizpůsobených jeho specifickým potřebám.

 
 

horská kola pro děti
6 až 12 let

 
 


odrážedla
a tříkolky
1 až 4 let

 
 


zaměřeno na
BMX


Nakupte zboží na cyklistiku pro děti - online nebo na prodejně


CYKLISTIKA PRO DĚTI

Dětská kola jsou určena pro nejmenší cyklisty. V nabíce máme také juniorská kola pro mladé sportovce. Rozdělují se podle průměru kol do několika velikostí. Pro děti ve věku od 1 do 4 let jsou v nabídce odrážedla. Nejmenší průměry mohou používat děti již od 3 let. Větší průměry kol disponují měničem převodů a odpruženou vidlicí pro větší komfort dítěte.

 

B’TWIN POSKYTUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU*

B’TWIN nabízí na svá kola (kromě kol s karbonovým rámem)1 doživotní záruku na rámy, představce, řídítka a pevné vidlice (bez odpružení). Pro uplatnění záruky stačí poškozené kolo přivézt na prodejnu a předložit věrnostní kartu nebo záruční doklad. Poškozené díly opravíme nebo vyměníme v servisech na prodejnách Decathlon. 1 Touto obchodní zárukou není vyloučeno uplatnění zákonných záruk. *Podrobné podmínky najdete zde.


B’TWIN DBÁ NA KVALITU SVÝCH VÝROBKŮ

B’TWIN klade vysoké nároky na návrh kol, jejich výrobu i prodej. Díky náročným požadavkům a důsledné organizaci se zvyšuje kvalita kol – mají delší životnost a méně zatěžují životní prostředí.


B’TWIN SE ZASAZUJE O BEZPEČNOST CYKLISTŮ

B’TWIN respektuje evropské bezpečnostní normy, které jsou nejpřísnější na světě. Zároveň se podílí na jejich dalším vývoji. B’TWIN neustále pracuje na zlepšování výrobků a ve svých zkušebních laboratořích ve francouzském městě Lille si vytváří vlastní testovací protokoly.


B’TWIN ULEHČUJE CYKLISTŮM ŽIVOT

Jedinečná organizace práce, nástroje a know-how značky B’TWIN se promítají do vašeho pohodlí při cyklistice. Díky doživotní záruce si tedy můžete být naprosto jistí kvalitou kol značky B’TWIN.


CYKLISTIKA PRO DĚTI - HORSKÁ - SILNIČNÍ - TREKKINGOVÁ - MĚSTSKÁ