Horská cyklistika (MTB)

Horská kola jsou určena především pro jízdu v náročnějším terénu. Nezpevněné lesní cesty, kořeny, kameny, brody, to vše hravě zvláne. Dle určení si vyberete kola na Sportovní Trail, Cross Country (XC) nebo All Mountain.

 
 

SPORTOVNÍ HORSKÁ KOLA
SPORT TRAIL

KOLA ROCKRIDER

Kola Rockrider jsou určena na horskou cyklistiku. Mezi vyznavači MTB rozlišujeme několik typů uživatelů: SPORT TRAIL, CROSS COUNTRY a ALL MOUNTAIN. Vyberte si správný produkt dle vašich požadavků!

 
 


MTB Tretry
a návleky

 
 


šortky a dresy
na MTB


Nakupte zboží na horskou cyklistiku - online nebo na prodejně


SPORT TRAIL

Sportovní trail patří k nejrozšířenějším a nejpopulárnějším sportům. Hlavní motivací pro tento sport je touha po fyzické námaze, objevování, zábavě a společných zážitcích. ZAČÁTEČNÍK – se sportu věnuje příležitostně v suchém terénu za dobrého počasí. MÍRNĚ POKROČILÝ – zkušenější a pravidelnější jezdec – se věnuje jízdě v jakémkoli terénu a za každého počasí.

CROSS COUNTRY (XC)

Cross Country je disciplína, která se nejvíce blíží závodům. STŘEDNĚ POKROČILÝ jezdec si zde přijde na sportovní výzvy a intenzitu, která mu umožní se překonávat.

ALL MOUNTAIN

All Mountain je ten nejzábavnější ze sportů. POKROČILÝ jezdec vyhledává především výzvy a silné prožitky, často v těch nejautentičtějších přírodních podmínkách. Odměnou při tomto sportu je sjízdění kopců.

 


CYKLISTIKA PRO DĚTI - HORSKÁ - SILNIČNÍ - TREKKINGOVÁ - MĚSTSKÁ