Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Cyklistika

Vítejte ve světě cyklistiky! Ať už se rozhodnete pro úzké pláště či galusky silničních kol, širší obutí pro gravel biky a krosová kola nebo pořádný vzorek do blátivého terénu, máme pro Vás vše na jednom místě! Díky značce VAN RYSEL budete v pelotonu zapadat mezi ostřílené silničáře. Na kolech TRIBAN a RIVERSIDE objevíte dosud Vámi neprozkoumané lesní šotoliny a polňačky. ROCKRIDER posune Vaše hranice ve sjízdnosti jakéhokoliv terénu a BTWIN je zaměřen na ty nejmenší.

V sedle kola Speed 920 vám rychlost bude proudit v žilách. Geometrie kola a zejména kratší zadní vzpěry rámu usnadňují kličkování v uličkách či v městském provozu. 32mm pláště zajišťují rychlost a ovladatelnost kol. Chcete si pohrát?

Zobrazit KOLO ELOPS SPEED 920

Velký bráška modelu EDR AF 105 je taktéž vybaven rámem Endurance, spolehlivost mu zajišťují převody Shimano Ultegra a aerodynamická kola Fulcrum Racing 4. Kolo váží pouhých 8,6 kg

Zobrazit VAN RYSEL EDR AF ULTEGRA

Cyklistická bunda RC500 reflexní

Cyklistika

Cyklistika patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější sporty. Stát se cyklistou je jednoduché, stačí vám kolo a můžete vyrazit. Abyste si jízdu na kole užili naplno, je třeba si vybrat správný typ kola. Rozlišujeme cyklistiku horskou, silniční cyklistiku, trekkingovou a městskou. Nesmíme zapomenout na kola dětská, odrážedla a také BMX. Vhodné kolo jsme vybrali, co nyní? Cyklistické oblečení se vyznačuje celou řadou specifik, a pokud to s ježděním na kole myslíte vážně, věnujte této části svou pozornost. Kraťasy s vložkou, dresy s kapsičkami, funkční prádlo tvoří základ, jako doplněk můžeme doporučit cyklistické rukavice, batohy s hydrovakem, cyklistická obuv a tretry. Bezpečnost je na prvním místě, proto neopomeňte se poohlédnout po cyklistické přilbě. Naše produkty uspokojí jak začínající jezdce, tak nadšené cyklisty. Vyzkoušejte a přesvědčte se!