Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Cyklistika

Vítejte ve světě cyklistiky! Horská kola, silniční kola, trekkingová kola, městská kola, kola pro děti, odrážedla a BMX. To vše na jednom místě!

Horské kolo s mechanickými kotoučovými brzdami na svižné sportovní vyjížďky. Pohodlí především: tvarované sedlo, geometrie rámu a nastavitelný představec. Navíc výkonná 27,5" kola s dvoustěnnými ráfky a 24 rychlostí.

Zobrazit kolo

Raz, dva, tři a jedem! 14" kolo bylo vyvinuto pro děti od 3 do 4,5 let (od 90 do 105 cm), které se učí jezdit na kole jako dospělí.

Zobrazit kolo

Nové all mountainové kolo značky STILUS s výkonnou motorizací BOSCH Performance Line CX, která je optimalizována pro sportovní typy tras a dynamickou jízdu. Na tomto kole si užijete na maximum i vysoce technicky náročné stoupání či klesání.

Zobrazit kolo

Horské kolo XC 050 LTD s 29" koly je určeno pro vyznavače XC. Jedete během roku jen pár závodů? Nebo hledáte vysoký výkon za rozumné peníze? Poté jste na správné adrese!

Zobrazit kolo

Tajemství nízké ceny kola B'twin

Cyklistika

Cyklistika patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější sporty. Stát se cyklistou je jednoduché, stačí vám kolo a můžete vyrazit. Abyste si jízdu na kole užili naplno, je třeba si vybrat správný typ kola. Rozlišujeme cyklistiku horskou, silniční cyklistiku, trekkingovou a městskou. Nesmíme zapomenout na kola dětská, odrážedla a také BMX. Vhodné kolo jsme vybrali, co nyní? Cyklistické oblečení se vyznačuje celou řadou specifik, a pokud to s ježděním na kole myslíte vážně, věnujte této části svou pozornost. Kraťasy s vložkou, dresy s kapsičkami, funkční prádlo tvoří základ, jako doplněk můžeme doporučit cyklistické rukavice, batohy s hydrovakem, cyklistická obuv a tretry. Bezpečnost je na prvním místě, proto neopomeňte se poohlédnout po cyklistické přilbě. Naše produkty uspokojí jak začínající jezdce, tak nadšené cyklisty. Vyzkoušejte a přesvědčte se!