Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

Cyklistika horská (MTB)

Horská kola jsou určena především pro jízdu v náročnějším terénu. Nezpevněné lesní cesty, kořeny, kameny, brody, to vše hravě zvláne. Dle určení si vyberete kola na Sportovní Trail, Cross Country (XC) nebo All Mountain.

 
 

ROCKRIDER
520

KOLA ROCKRIDER

Kola Rockrider jsou určena na horskou cyklistiku. Mezi vyznavači MTB rozlišujeme několik typů uživatelů: SPORT TRAIL, CROSS COUNTRY a ALL MOUNTAIN. Vyberte si správný produkt dle vašich požadavků!

 
 


MTB Tretry
a návleky

 
 


Andrea Martincová vítězí
na kole XC 900


Nakupte zboží na horskou cyklistiku - online nebo na prodejně


SPORT TRAIL

Sportovní trail patří k nejrozšířenějším a nejpopulárnějším sportům. Hlavní motivací pro tento sport je touha po fyzické námaze, objevování, zábavě a společných zážitcích. ZAČÁTEČNÍK – se sportu věnuje příležitostně v suchém terénu za dobrého počasí. MÍRNĚ POKROČILÝ – zkušenější a pravidelnější jezdec – se věnuje jízdě v jakémkoli terénu a za každého počasí.

 

CROSS COUNTRY (XC)

Cross Country je disciplína, která se nejvíce blíží závodům. STŘEDNĚ POKROČILÝ jezdec si zde přijde na sportovní výzvy a intenzitu, která mu umožní se překonávat.

 

ALL MOUNTAIN

All Mountain je ten nejzábavnější ze sportů. POKROČILÝ jezdec vyhledává především výzvy a silné prožitky, často v těch nejautentičtějších přírodních podmínkách. Odměnou při tomto sportu je sjízdění kopců.

 

B’TWIN POSKYTUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU*

B’TWIN nabízí na svá kola (kromě kol s karbonovým rámem)1 doživotní záruku na rámy, představce, řídítka a pevné vidlice (bez odpružení). Pro uplatnění záruky stačí poškozené kolo přivézt na prodejnu a předložit věrnostní kartu nebo záruční doklad. Poškozené díly opravíme nebo vyměníme v servisech na prodejnách Decathlon. 1 Touto obchodní zárukou není vyloučeno uplatnění zákonných záruk. *Podrobné podmínky najdete zde.


B’TWIN DBÁ NA KVALITU SVÝCH VÝROBKŮ

B’TWIN klade vysoké nároky na návrh kol, jejich výrobu i prodej. Díky náročným požadavkům a důsledné organizaci se zvyšuje kvalita kol – mají delší životnost a méně zatěžují životní prostředí.


B’TWIN SE ZASAZUJE O BEZPEČNOST CYKLISTŮ

B’TWIN respektuje evropské bezpečnostní normy, které jsou nejpřísnější na světě. Zároveň se podílí na jejich dalším vývoji. B’TWIN neustále pracuje na zlepšování výrobků a ve svých zkušebních laboratořích ve francouzském městě Lille si vytváří vlastní testovací protokoly.


B’TWIN ULEHČUJE CYKLISTŮM ŽIVOT

Jedinečná organizace práce, nástroje a know-how značky B’TWIN se promítají do vašeho pohodlí při cyklistice. Díky doživotní záruce si tedy můžete být naprosto jistí kvalitou kol značky B’TWIN.

 


CYKLISTIKA PRO DĚTI - HORSKÁ - SILNIČNÍ - TREKKINGOVÁ - MĚSTSKÁ