Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Cyklistika

Vítejte ve světě cyklistiky! Ať už se rozhodnete pro úzké pláště či galusky silničních kol, širší obutí pro gravel biky a krosová kola nebo pořádný vzorek do blátivého terénu, máme pro Vás vše na jednom místě! Díky značce VAN RYSEL budete v pelotonu zapadat mezi ostřílené silničáře. Na kolech TRIBAN a RIVERSIDE objevíte dosud Vámi neprozkoumané lesní šotoliny a polňačky. ROCKRIDER posune Vaše hranice ve sjízdnosti jakéhokoliv terénu a BTWIN je zaměřen na ty nejmenší.

Velmi pohodlné kolo bylo vyvinuto, aby vám umožnilo pravidelné cyklovýlety na dlouhé vzdálenosti. Toto kolo se speciální geometrií je vybaveno mechanickými kotoučovými brzdami a sadou Shimano Sora.

Zobrazit kolo Triban RC500

Silniční kolo na intenzivní sportovní vyjížďky. Model EDR AF 105 je propracovaným spojením dynamiky a pohodlí. Hliníkový rám, vidlice z karbonu a hliníku, sada Shimano 105 a kola Fulcrum R6. Kolo váží pouhých 8,8 kg

Zobrazit VAN RYSEL EDR AF

Tajemství nízké ceny kola B'twin

Cyklistika

Cyklistika patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější sporty. Stát se cyklistou je jednoduché, stačí vám kolo a můžete vyrazit. Abyste si jízdu na kole užili naplno, je třeba si vybrat správný typ kola. Rozlišujeme cyklistiku horskou, silniční cyklistiku, trekkingovou a městskou. Nesmíme zapomenout na kola dětská, odrážedla a také BMX. Vhodné kolo jsme vybrali, co nyní? Cyklistické oblečení se vyznačuje celou řadou specifik, a pokud to s ježděním na kole myslíte vážně, věnujte této části svou pozornost. Kraťasy s vložkou, dresy s kapsičkami, funkční prádlo tvoří základ, jako doplněk můžeme doporučit cyklistické rukavice, batohy s hydrovakem, cyklistická obuv a tretry. Bezpečnost je na prvním místě, proto neopomeňte se poohlédnout po cyklistické přilbě. Naše produkty uspokojí jak začínající jezdce, tak nadšené cyklisty. Vyzkoušejte a přesvědčte se!