Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

Cyklistika

Vítejte ve světě cyklistiky! Horská kola, silniční kola, trekkingová kola, městská kola, kola pro děti, odrážedla a BMX. To vše na jednom místě!

 
 

ROCKRIDER
520

KOLA ROCKRIDER

Kola Rockrider jsou určena na horskou cyklistiku. Mezi vyznavači MTB rozlišujeme několik typů uživatelů: SPORT TRAIL, CROSS COUNTRY a ALL MOUNTAIN. Vyberte si správný produkt dle vašich požadavků!

 
 


domácí cyklotrenažery

 
 


Andrea Martincová vítězí
na kole XC 900

Tajemství nízké ceny kola B'twin

Cyklistika

Cyklistika patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější sporty. Stát se cyklistou je jednoduché, stačí vám kolo a můžete vyrazit. Abyste si jízdu na kole užili naplno, je třeba si vybrat správný typ kola. Rozlišujeme cyklistiku horskou, silniční cyklistiku, trekkingovou a městskou. Nesmíme zapomenout na kola dětská, odrážedla a také BMX. Vhodné kolo jsme vybrali, co nyní? Cyklistické oblečení se vyznačuje celou řadou specifik, a pokud to s ježděním na kole myslíte vážně, věnujte této části svou pozornost. Kraťasy s vložkou, dresy s kapsičkami, funkční prádlo tvoří základ, jako doplněk můeme doporučit cyklistické rukavice, batohy s hydrovakem, cyklistická obuv a tretry. Bezpečnost je na prvním místě, proto neopomeňte se poohlédnout po cyklistické přilbě. Naše produkty uspokojí jak začínající jezdce, tak nadšené cyklisty. Vyzkoušejte a přesvědčte se!