Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

Cyklistika silniční

Ať už sám nebo ve skupině, v blízkostí bydliště nebo při hledání legendárních cest, na rovinách nebo v kopcích, v zimě nebo v létě, cestovat, objevovat, překonávat sebe nebo překonávat ostatní, ale vždy s pocitem rychlosti.

 
 

SILNIČNÍ KOLA
SPORTOVNÍ

SILNIČNÍ KOLA B'TWIN

Věděli jste, že sportovní silniční rámy značky B'twin jsou homologovány UCI, což umožňuje účast na všech soutěžích.

 
 


Silniční tretry
a návleky

 
 


domácí cyklotrenažery

Nakupte silniční kola - online nebo na prodejně

B’TWIN POSKYTUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU*

B’TWIN nabízí na svá kola (kromě kol s karbonovým rámem)1 doživotní záruku na rámy, představce, řídítka a pevné vidlice (bez odpružení). Pro uplatnění záruky stačí poškozené kolo přivézt na prodejnu a předložit věrnostní kartu nebo záruční doklad. Poškozené díly opravíme nebo vyměníme v servisech na prodejnách Decathlon. 1 Touto obchodní zárukou není vyloučeno uplatnění zákonných záruk. *Podrobné podmínky najdete zde.

 

B’TWIN DBÁ NA KVALITU SVÝCH VÝROBKŮ

B’TWIN klade vysoké nároky na návrh kol, jejich výrobu i prodej. Díky náročným požadavkům a důsledné organizaci se zvyšuje kvalita kol – mají delší životnost a méně zatěžují životní prostředí.

 

B’TWIN SE ZASAZUJE O BEZPEČNOST CYKLISTŮ

B’TWIN respektuje evropské bezpečnostní normy, které jsou nejpřísnější na světě. Zároveň se podílí na jejich dalším vývoji. B’TWIN neustále pracuje na zlepšování výrobků a ve svých zkušebních laboratořích ve francouzském městě Lille si vytváří vlastní testovací protokoly.

 

B’TWIN ULEHČUJE CYKLISTŮM ŽIVOT

Jedinečná organizace práce, nástroje a know-how značky B’TWIN se promítají do vašeho pohodlí při cyklistice. Díky doživotní záruce si tedy můžete být naprosto jistí kvalitou kol značky B’TWIN.

 

CYKLISTIKA PRO DĚTI - HORSKÁ - SILNIČNÍ - TREKKINGOVÁ - MĚSTSKÁ