Cyklistika

Vítejte ve světě B-TWIN! Ať už jste ambiciózní či rekreační cyklista, jezdíte do práce nebo do školy, B'TWIN má ten správný produkt pro každého!

 
 

KOLA PRO DĚTI A BMX

 
 


horská kola
(MTB)

 
 


silniční cyklistika

 
 

TREKKINGOVÁ KOLA


 
 

MĚSTSKÁ
KOLA


Nakupte cyklistické zboží - online nebo na prodejně


CYKLISTIKA PRO DĚTI

Dětská kola jsou určena pro nejmenší cyklisty. V nabíce máme také juniorská kola pro mladé sportovce. Rozdělují se podle průměru kol do několika velikostí. Pro děti ve věku od 1 do 4 let jsou v nabídce odrážedla. Nejmenší průměry mohou používat děti již od 3 let. Větší průměry kol disponují měničem převodů a odpruženou vidlicí pro větší komfort dítěte.

 

HORSKÁ (MTB)

Horská kola jsou určena především pro jízdu v náročnějším terénu. Nezpevněné lesní cesty, kořeny, kameny, brody, to vše hravě zvláne. Dle určení si vyberete kola na Sportovní Trail, Cross Country (XC) nebo All Mountain.

 

SILNIČNÍ

Silniční kola - nejrychlejší, nejlehčí a nejaerodynamičtější. Silniční kola jsou určena výhradně na zpevněné cesty. Navrhli jsme kola pro všechny typy jezdců, uspokojíme i nejnáročnější cyklisty!

 

TREKKINGOVÁ

Trekkingová kola jsou velmi univerzální, hodí se pro cykloturistiku i pro městský provoz. Především je to cestovní kolo, které vám nabídne konfortní svezení na nezpevněných cestách, zvládnete na něm bez obav i delší obtížnější trasy.

 

MĚSTSKÁ

Městská kola jsou určena pro jízdu po zpevněných cestách nebo k jízdě na kratší vzdálenosti v nenáročném terénu. Hlavní předností je vysoká míra pohodlí, která je dána především vzpřímeným posezem.

CYKLISTIKA PRO DĚTI - HORSKÁ - SILNIČNÍ - TREKKINGOVÁ - MĚSTSKÁ