Prodejny fungují pouze jako výdejní místa internetových objednávek.

Koloběžky pro děti

28 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

  • Váš výběr: (0) Smazat vše
  • Odpružení

    Jezdíte-li spíše ve městě, vyberte si koloběžku s tlumením/odpružením pro konfortnější pocit z jízdy. Na kratší vzdálenosti nebo kvalitní cyklostezky doporučujeme koloběžky s pevnou konstrukcí.

  • Umístění brzd

    Nášlapná brzda se vyskytuje u všech druh koloběžek Oxelo. Druhá brzda na řídítkách (jako u kol) jen u vybraných pro komfortnější regulaci brždění.

  • Cena

  • Značka

  • Hodnocení

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte koloběžky pro děti - online nebo na prodejně


JAK VYBRAT DĚTSKOU KOLOBĚŽKU

Děti na koloběžkách moc rády dovádějí. Rychle si osvojí techniku a užívají si rychlou jízdu. V případě nejmenších dětí jde o velmi účinný způsob, jak si rozvinout psychomotorické schopnosti; u starších dětí jde o plnohodnotný sport, při kterém se můžou vyřádit. Výběru správného modelu je třeba věnovat pozornost, pokud chcete, aby se dítě učilo jezdit za těch nejlepších podmínek.


KOLOBĚŽKY PRO MALÉ DĚTI (2–6 LET)

Na koloběžce mohou jezdit i velmi malé děti. A existuje spousta modelů určených speciálně pro ně. Jsou velmi stabilní a menší než klasické modely, aby se dítě mohlo učit techniku zcela bezpečně. Naučí se, jak držet rovnováhu a kombinovat různé pohyby, které je poženou vpřed. Koloběžka díky tomu představuje vynikající způsob, jak si děti mohou zábavnou formou rozvinout psychomotoriku. Pro malé děti doporučujeme následující modely: vysoce stabilní koloběžky se třemi kolečky, na nichž si začátečníci snadno osvojí základní pohyby. Jsou vhodné zejména pro děti ve věku 2 až 4 let. Dále modely se dvěma kolečky vhodné pro děti, které už udrží rovnováhu. Jsou ideální pro děti ve věku od 5 do 6 let.


KOLOBĚŽKY PRO STARŠÍ DĚTI (6–12 LET)

Děti rostou dost rychle a koloběžka by měla růst spolu s nimi. Zvolte proto model, který odpovídá výšce a věku dítěte. Koloběžky pro starší děti (od 6 do 12 let) bývají určené na každodenní jízdu, mívají kvalitnější ložiska a měkčí kolečka pro snazší jízdu. Tyto koloběžky mají takový design, aby je dítě dokázalo složit samo, a jejich vidlice zahrnuje odpružení. Od 12 let se pravděpodobně změní podstata toho, co dítě od koloběžky očekává. Pro teenagery proto seženete koloběžky rozlišené dle stylu jízdy, druhu koleček či odrazové techniky. Je tudíž třeba se ujistit, že koloběžka odpovídá typu jízdy, kterému se dítě věnuje. Dětské koloběžky například nejsou vhodné na freestyle, takže pokud s ním chce dítě začít, mělo by mít speciální freestylovou koloběžku.


OCHRANNÉ VYBAVENÍ

Jak všichni dobře víme, děti rády zkouší, kde jsou jejich hranice. Řítí se vysokou rychlostí a často padají. Je proto důležité dbát na jejich bezpečí tím, že jim pořídíte přilbu a chrániče na lokty, kolena i zápěstí. Budou se tak moct rozdovádět bez toho, aby se vystavovaly riziku.


KOLOBĚŽKY - SKATEBOARDY - LONGBOARDY A CRUISERY - KOLEČKOVÉ BRUSLE - HELMY A CHRÁNIČE