Dětské oddělení otevřeno ve všech prodejnách. Ostatní zboží je možné objednat online a poté vyzvednout.

Koloběžky

Koloběžky jsou dobrým dopravním prostředkem nejen ve městě. V naší kolekci máme koloběžky pro dospělé a děti, nesmí chybět odrážedla pro nejmenší. Na své si příjdou také milovníci freestylových koloběžek.

Koloběžka na freestyle má širší řídítka a menší kolečka (pro lepší ovladatelnost). Je také lehčí a snáze se ovládá, aby bylo možné předvádět triky, např. úplné protočení řídítek. Koloběžka na freestyle je také tužší a pevnější.

Zobrazit koloběžku

Díky intuitivnímu a zábavnému systému řízení je koloběžka B1 vůbec první koloběžkou, která usnadňuje učení se jízdě na koloběžce a dětem starším 2 let pomáhá v psychomotorickému rozvoji.

Zobrazit koloběžku

Ideální pro starší děti od 9 do 14 let. Koloběžka MID9 má odpružený předek a velká kolečka. A jedna věc navíc – brzdu na řídítkách pro lepší kontrolu rychlosti.

ZOBRAZIT KOLOBĚŽKU

Jízda na koloběžce vám usnadňuje cesty po městě! Jezděte po městě rychle a pohodlně – jízda na koloběžce zabere průměrně třikrát méně času než chůze.

ZOBRAZIT KOLOBĚŽKU

Koloběžka Town 9 Easyfold - Oxelo

NAŠE INOVACE - KOLOBĚŽKA TOWN 9

Díky systému EASYFOLD bude Vaše koloběžka složena za 2 vteřiny! Koloběžka se systémem EF je uzpůsobena použití do města a dokonce se ji nemusíte bát nechat uzamčenou ve městě díky inovativnímu systému proti krádeži. Složenou koloběžku lze snadno převážet, podobně jako cestovní kufr. Jízda s dítětem není překářkou díky přídavnému stupátku.