Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Lovecké a myslivecké bundy

62 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Tato kategorie nabízí různé druhy mysliveckých bund zimních i nešustivých, park a pláštěnek v typické zelené barvě nebo v kamufláži. V našem sortimentu naleznete i odpovídající kalhoty pro myslivce.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Pánské lovecké bundy z Decathlonu

V obchodě Decathlon najdete širokou nabídku loveckých bund pro muže. Solognac navrhl lovecké bundy pro každé počasí. Můžete si vybrat z loveckých kabátů, které byli vyvinuty i od těch největších mrazů. Tyto lovecké bundy nabízejí teplo a pohodlí a jsou vyrobeny z větruodolné látky. Kromě toho Decathlon nabízí bundy, které jsou voděodolné, díky čemuž jsou vhodné do deštivých podzimních dní. Bundy si můžete vybrat s maskovacím potiskem, ale i bez něj. Bundy s maskováním jsou vhodné na lov nebo rybolov. Kromě bund značky Solognac nabízí Decathlon také bundy značky Verney Carron.


Loveckou bundu si vyberou i ženy

Solognac navrhl také bundy pro ženy. Nabízíme lovecké bundy pro ženy, které jsou pohodlné i -15°C. Protože naše bundy byly vyvinuty speciálně pro lov, jsou vybaceny fluo doplňky. Bundy jsou také voděodolné a tak i ve větších deštích budete v suchu. Vyberete si u nás, pokud sháníte nejlepší poměr ceny a kvality. Lovecké oblečení Solognac je speciálně navrženo pro lov, ale je ideální také pro procházky v přírodě nebo rybolov. Jedoduše řečeno, značka Solognac nabízí dámské lovecké bundy do každého počasí.