256 výrobků v kategorii

Lovecké, myslivecké oblečení

Nejprodávanější

Nejprodávanější
Cena (nejnižší - nejvyšší)
Cena (nejvyšší - nejnižší)
Nejlépe hodnocené

Lovecká obuv Supertrack 500 V2: Určeno pro lov vysoké zvěře s naháňkou nebo ze stanoviště v deštivém počasí.

ODOLNOST VŮČI AGRESIVNÍ VEGETACI: Celokožená obuv, obsázka a opatek a kovové detaily. Gumová 1,5mm výztuha proti kamení na špičce a na patě. Dvojité švy na svršku šité nepromokavou nití. Háčky a dírky na tkaničky s protikorozní úpravou. Kožený svršek z broušené kůže 1,6/1,8 mm. NEPROMOKAVOST: 100% nepromokavý materiál s prodyšnou membránou. Kožený svršek, broušená i hladká kůže s voděodolnou úpravou. PU pěna kolem kotníku, jazyk, tkaničky a zesílení svršku z neabsorbující kůže. TLUMENÍ DOŠLAPU: Podešev s trojí hustotou zajišťuje odolnost i tlumení. Komprimovaná tvarovaná EVA pěna na patě tlumí došlap při chůzi. Vnitřní tvarovaná 5 mm stélka z polyuretanové pěny se přizpůsobí klenbě nohy. DRŽENÍ NA NOZE : Vyšší svršek, 21 cm vpředu a 17,5 cm vzadu u velikosti 44.

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Nakupte lovecké oblečení - online nebo na prodejně


Lovecké oblečení je dobrá volba na mnoho aktivit v přírodě. Oblečení v maskovacích, zelenohnědých barvách přírody je jako stvořené pro nedělní lov. Navíc tím že je z nepromokavých, lehkých a prodyšných materiálů, se v něm pohodlně chodí, jezdí na kole i rybaří.
V řadě loveckého oblečení Decathlon nabízí také široký výběr bot a holínek na cesty skrze bláto, maskovací BUNDY, abyste zmizeli z dohledu, a v neposlední řadě v Decathlonu najdete také teplé funkční termoprádlo, které vás při lovu udrží v teple. Prohlédněte si celou nabídku loveckého oblečení pro muže, ženy i děti.

 

DODÁNÍ ZBOŽÍ

Decathlon nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.


OBLEČENÍ PRO STŘELCE - DOPLŇKY X-ACCESS - HOLÍNKY - SVETRY, FLEECE A MIKINY