Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Myslivost a lovectví

Ve značce Solognac pracují aktivní lovci, snaží se plnit požadavky na myslivecké potřeby všech uživatelů po celém světě. Pracují na vývoji produktů a zlepšují jejich vlastnosti, zaměřují se hlavně na funkčnost a odolnost výrobků. Zvažují průmyslovou proveditelnost a v neposlední řadě nízkou cenu, která je pro Decathlon tak typická.


Hřejivé boty na lov a myslivost z posedu nebo stanoviště v chladném počasí. Zajímá vás lov s naháňkou nebo ze stanoviště? V pohodlných a hřejivých botách nepocítíte chlad ani vlhko a v nehybné poloze ochrání až do –5 ºC.

Zobrazit lovecké boty Crosshunt 500

Odolná pohodlná holínka s 4mm vnitřní stélkou. Postranní záhyb usnadňuje nazouvání, holínku uzpůsobíte obvodu lýtka.

Zobrazit dámské holínky

Dětská kolekce Solognac pro všechny malé milovníky přírody.

Myslivost, lovectví

Jsou lesy vaším druhým domovem? Chodíte do lesa fotit, malovat, starat se o zvěř, lovit nebo jen tak hledat klid? Pak jistě oceníte naši nabídku mysliveckého oblečení, včetně bund a kalhot z nešustivého materiálu pro tichý pohyb.
Máme pro vás také ideální řešení pro toulky v lese za každého počasí, nabízíme vám boty do deště i do sucha. Voděodolnost testujeme v našich laboratořích i v terénu. Holínky Solognac při simulaci chůze v laboratoři neprosákly 4 hodiny.