Filtrovat výsledky
15
výrobek výrobků v kategorii

Dámské jezdecké vesty, mikiny

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Jezdecké boty – dobrá volba pro bezpečnou jízdu

Jezdecké boty neodmyslitelně patří ke všem jezdeckým disciplínám. Zároveň představují mnohem víc, než jen pouhé obutí vhodné pro jízdu na koni. Důležitý je i samotný vzhled bot, který je součástí umělecké a estetické stránky celého sportu, například kožené jezdecké boty používají nejzkušenější jezdci při představování na závodech nebo na jiných přehlídkách, protože vypadají nejlépe. Decathlon se snaží vyhovět, stejně jako u ostatního vybavení pro jezdce, různým potřebám jezdců na všech úrovních. Když s jízdou na koni začínáte, nebo pokud pořizujete vybavení pro své děti, nejvhodnější jsou gumové jezdecké boty. Snadno se udržují, jsou pohodlné a také poddajné. Přestože v módě jsou už několik let perka s minichapsy, jezdecké boty jsou stále nepostradatelným vybavením všech jezdců.


Proč byste měli nosit jezdecké bundy?

Jezdecké boty nejsou jen vkusným módním doplňkem. Jsou vyrobeny tak, aby poskytly optimální pohodlí a přispěly i k vaší bezpečnosti např. zabraňují tření lýtek o sedlo. Jezdecké boty mají také podpatek vyvinutý speciálně pro jízdu na koni. Díky němu se snižuje riziko toho, že by se vám zasekly nohy ve třmenech. Jezdecké boty Decathlon vás ochrání i před vlhkostí a zimou, a to jak v sedle, tak při chůzi po zemi. Upřednostníte boty s teplou podšívkou pro opravdu chladné dny, nebo raději sáhnete po větších, širších botách, do kterých se vejdete i s teplými tlustými ponožkami? To už je na vás.


Doručení

Decathlon nabízí spolehlivé doručení zboží až k vám domů. Nebojte se také vyzkoušet zabezpečenou platbu online a kvalitní poprodejový a záruční servis.