Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Jezdecké rajtky na koně

54 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

V této kategorii najdete naši nabídku rajtek a jezdeckých legín pro děti i dospělé. Doplňte pak svůj šatník jezdeckým polo tričkem a jezdeckými ponožkami ve stejné barvě.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte rajtky na našem e-shopu


Během let se trendy v oblečení změnily a pro výrobu rajtek se používají nové materiály, technologie a vzory. A to samé platí i pro jezdecké kalhoty. Platí ale také, že nemohou být nahrazeny jinými elastickými legínami nebo tepláky, a ani přiléhavými džíny. Rajtky jsou pro potřeby uzpůsobeny tak, aby byly bezpečné a poskytly ochranu před odřením od sedla. Materiály a styl rajtek mají mnoho variant. Ne všechny rozdíly jsou na první pohled viditelné, jedná se o změnu designu nebo materiálu. Jakým rajtkám dáváte přednost vy?

Jezdecké rajtky pro každého

Při výběru rajtek bychom se měli řídit stejnými aspekty. Klíčovým prvkem kalhot je vyztužení sedu. Vyztužení může být jen v oblasti kolen nebo po celé délce od sedu až po kolena. Rajtky s plným vyztužením mají lepší přilnavost k sedlu a proto je často vybírají drezúrní jezdci. Při skocích jsou naopak příjemné rajtky s vyztužením pouze na kolenou. Tato vyztužení jsou vyrobena z kůže, nebo v dnešní době častěji ze silikonových gripů. Kůže je odolnější než silikon, ale není tak pružná.

Móda jezdeckých kalhot

Rajtky najdete v mnoha provedeních i barvách, což umožní doplnit jezdcův outfit dle jeho individuálních preferencí.Bílé jezdecké kalhoty jsou velmi populární a používají je jezdci na závody. Tmavé jsou pak praktické při tréninzích. Je důležité, aby rajtky byly vyrobeny z elastického materiálu, který vám umožní volný pohyb v sedle. Jezdecké kalhoty mají praktické kapsy, ale vypadají i zajímavě. Některé rajtky mají kapsu na stehně a tak jezdcům nevadí mobil v kapse. Doplňte váš outfit jezdeckým polo tričkem v barvě rajtek.