Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*

Tenisové míčky

57 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Vyberte si v této kategorii tenisové míče pro vaše tréninky nebo zápasy, pro začínající hráče i výkonnostní klubové hráče. V nabídce najdete jak tlakové míčky, tak výukové míčky pro začínající tenisty.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Tenisový míček – základní tenisový prvek

Bez ohledu na to, zda jste začínající tenista nebo se pravidelně účastníte turnajů, míče jsou jedním ze dvou hlavních prvků vaší hry. Často se zaměřujeme na výběr rakety a výpletu, které jsou samozřejmě velmi důležité pro správný rozvoj a kvalitní hru, ale je také nutné zvolit tenisové míče přizpůsobené úrovni hry.


Tenisové míče pro začátečníky

Pro začátečníky doporučujeme míč, který je odolný a nabízí výšku odrazu o něco menší než výška odrazu pro zkušené hráče. To usnadňuje zvládnutí správného tenisového pohybů. Tenisové míčky pro začátečníky jsou obvykle bez tlaku: mají silnější gumové centrum, a proto mají delší životnost. V Decathlonu najdete také dětské tenisové míče. Jsou pružnější, a proto snáze zasažitelné, s výškou odrazu 25 % až 50 % výšky odrazu dospělého míče. Pěnové míčky jsou vhodné pro děti do 6 let, které teprve začínají s tenisem.


Tenisové míčky pro pokročilé a klubové hráče

Pro pravidelné hráče a profesionály doporučujeme tlakové míče. Díky flexibilitě zajišťují optimální kvalitu odrazu, dobrý komfort hry a přesnost úderů. Tlakové míče mohou být méně odolné kvůli větší flexibilitě. Pokud trénujete několikrát týdně nebo se účastníte soutěží, doporučujeme investovat do vysoce kvalitních tenisových míčků.