Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Fotbalové doplňky a tréninkové pomůcky

3 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Používání obručí pro účinný fotbalový trénink

Jestliže je ve všech kolektivních sportech potřeba hbitost, ve fotbale to platí zejména o nohou. Používání tréninkových obručí se proto může ukázat jako velmi užitečné. Obruče totiž umožňují trénovat rovnováhu a rychlost pohybů.


Jakou velikost vybrat?

Tréninkové obruče jsou k dostání v různých velikostech, jejich průměr se pohybuje od 25 do 60 cm. Menší průměr poslouží především pro trénink rychlosti pohybu a přesnosti. Hodí se pro hráče všech úrovní, nicméně začátečníci by obecně měli používat spíš větší obruče. Velké obruče umožňují trénovat rovnováhu a všestrannost hry. Můžou je využívat hráči všech úrovní, poněvadž s nimi lze provádět nejrůznější cviky.


Jak obruče používat?

Obruče se dají používat na zemi, či ve vzduchu. Na zemi z nich můžete vytvářet překážkové dráhy, aby si hráči protrénovali rovnováhu nebo např. hru nohou, záleží na jejich pokročilosti. Při uchycení k tyčím či přímo k bráně obruče hráčům pomohou zlepšit si přesnost střel.


Kompletní výbava fotbalistů

Pro komplexní a účinný trénink je k mání řada tréninkových pomůcek, například mety, tyče nebo překážky. V první řadě je však důležité vybrat vhodný míč.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.