Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Tréninkové oblečení na fotbal

43 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Tréninkové oblečení - spojenec každého sportovce

Sportovci trénují za každého počasí, v létě, v zimě i za deště. Proto je důležité si na kolektivní sporty pořídit nezbytné vybavení do každého počasí. DECATHLON vám pomůže najít ty nejvhodnější výrobky. Oblečení do každého počasí Do chladnějšího počasí je třeba si připravit tréninkové oblečení, které pomáhá udržet stálou tělesnou teplotu a zároveň odvádí pot. Co se spodní poloviny těla týče, je možné nosit kalhoty, na fotbal nejlépe se zúženými nohavicemi. Přiléhavější střih těchto kalhot minimalizuje tření mezi látkou a kůží a zároveň poskytuje dostatečnou volnost pohybu. V létě dejte naopak přednost splývavým šortkám nebo 3/4 kalhotám, které zaručí dobré odvětrávání. Co se svršků týče, vedle trička a rozlišovacího dresu je třeba si pořídit mikinu nebo bundu, která udrží tělo v teple během tréninku i sezení na střídačce. Za velmi chladného počasí vám DECATHLON doporučuje nosit fotbalové spodní prádlo. Je přiléhavé, prodyšné a zároveň brání úniku tepla.


Tréninkové oblečení do nepříznivého počasí

Pokud prší, sněží nebo fouká vítr, je třeba přidat další vrstvu oblečení. Před chladem a vlhkostí vás ochrání větruodolné nebo nepromokavé bundy. V případě silného deště nebo hustého sněžení sáhněte po parce, která je ještě hřejivější a před deštěm i sněhem dobře chrání.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.