Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Dresy na fotbal

13 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Vyberte si z naší široké nabídky fotbalových dresů pro děti a pro dospělé. Naleznete u nás také repliky klubových a národních dresů. K dresu samozřejmě nesmí chybět fotbalové kraťasy ve stejných barvách.


Kvalitní fotbalové vybavení pro všechny

Fotbal se hraje na různém typu povrchu, ať jde o turnaj, zápas na zahradě mezi přáteli, nebo rodinné utkání. V každém z těchto případů je důležité mít odpovídající vybavení, abyste mohli hrát za těch nejlepších podmínek a bez rizika, že se zraníte.


Základní výbava pro začátečníky

K hraní fotbalu je potřeba dvojí základní vybavení – branka a míč. Pokud hrajete mimo hřiště nebo chcete hrát kdekoli a kdykoli, existují skladné a praktické branky, které si můžete vzít kamkoli. Můžete si vybrat jednu z našich lehkých minibranek, které odolají každému počasí. Existují také skládací branky, které se snadno rozloží a pohodlně přenáší. Co se míčů týče, výběr se řídí typem povrchu, na kterém hrajete nejčastěji (tráva, asfalt apod.), dále odolností materiálu, ale i velikostí míče.


Výběr ideálního vybavení

Vybavení fotbalistů zahrnuje řadu výrobků. Pečlivě je třeba vybírat fotbalové kopačky, právě ony totiž poskytují potřebnou přilnavost. Svým tvarem rovněž zaručují dobrý kontakt s míčem při kopu. Malí i starší fotbalisté hrající za klub by si měli pořídit také chrániče, zejména na holeně, případně i na kotníky. A konečně, šatník každého fotbalisty by měl dle ročního období zahrnovat šortky nebo kalhoty a dres či tričko. Na tréninky v chladnějším počasí je vhodné nosit spodní prádlo s dlouhým rukávem a větruodolnou bundu či parku.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.