ZBOŽÍ Z ESHOPU DORUČÍME K VÁM DOMŮ | Vyzvednutí rezervovaného zboží je možné ve výdejních místech ve vybraných prodejnách
Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat

Kraťasy na fotbal

26 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Fotbalové šortky – věrný spojenec každého hráče

Oblečení, bez kterého se neobejde žádná hráčka ani hráč fotbalu, zahrnuje 4 hlavní výrobky – šortky, tričko, kopačky a podkolenky. Fotbalové šortky se mohou zdát jako banální věc, musí však odpovídat určitým kritériím důležitým pro pohodlí hráče během tréninků i zápasů.


Nejdůležitější vlastnosti fotbalových šortek

Fotbalové šortky jsou speciálně určené na fotbal, charakteristické jsou pro ně 4 hlavní vlastnosti – prodyšnost, splývavost, volnost pohybu a snadná údržba. Díky prodyšnosti materiál účinně odvádí pot, což je důležité nejen z hlediska pohodlí při hře, ale také proto, aby šortky po sportu rychle uschly. Ve vlhkém oblečení by totiž tělo mohlo prochladnout. Dále se fotbalové šortky vyznačují splývavým materiálem, takže se příjemně nosí jak při hře, tak při odpočinku. Šortky by navíc měly být velmi lehké a mít dostatečně volný střih, aby nijak nebránily v pohybu.


Výběr šortek a doplňků

Při výběru šortek lze brát v potaz také obtížnost údržby, protože je nutné je často prát, obvykle na střední teplotu (40 °C). Šortky by proto měly častému praní odolat. V případě fotbalových šortek od DECATHLONU máte na výběr z celé řady pánských, dámských i dětských modelů. Můžete vybírat i podle barvy, abyste se sladili se svým týmem.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.