Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Turfy

23 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Kopačky na umělku neboli turfy jsou ideální na malý fotbal. V naší nabídce naleznete také sálové kopačky(sálovky) pokud je Vaším sportem futsal!


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Kopačky na tvrdý povrch

Jde o fotbalové kopačky speciálně určené ke hře na tvrdém povrchu v prostředí města, například na umělém trávníku, betonu nebo asfaltu. Tato obuv je ideální pro nejmladší hráče, kteří chtějí hrát na ulici, či kdekoli se jim zachce.


Jak vypadají kopačky na tvrdý povrch?

Jedná se o lehkou, tenkou a úzkou obuv s podrážkou protkanou vzorkem. Ten nahrazuje kolíky a špunty, na suchém tvrdém povrchu poskytuje přilnavost a protiskluzovost. Vnitřek kopaček na tvrdý povrch je vyztužený, aby obuv lépe tlumila. Nechte si v DECATHLONU poradit s výběrem minibranky, kupte dětské kopačky na tvrdý povrch a proměňte své děti v budoucí šampiony!


Stylovost kopaček na tvrdý povrch

Výhodou kopaček na tvrdý povrch je jejich moderní a barevný streetwearový vzhled, můžete je tak nosit při každé příležitosti. Dle modelu mohou být více či méně nápadné a vlastně se hodí stejně dobře k džínům i fotbalovým šortkám. Děti tuto obuv zbožňují, kopačky jim navíc na asfaltovém hřišti zaručí stabilitu a bezpečnou hru.


Na co si u kopaček na tvrdý povrch dávat pozor

Navzdory tomu, že výrobci odvádí skvělou práci, a kopačky na tvrdý povrch tak dobře tlumí došlap, při hře na tvrdém nebo umělém povrchu se únava přesto dostavuje rychleji. Hra na tvrdém povrchu navíc bývá rychlejší. Je proto nezbytné omezit její délku a před začátkem se řádně rozehřát.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.