Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Kopačky na suchou trávu (Lisovky)

40 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Kopačky na suchou trávu (lisovky) budou důležitou součástí Vašeho fotbalového vybavení. Doplňte ho také o fotbalové ponožky a chrániče na fotbal a vyražte na zápas!


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Jaké fotbalové kopačky na suchou trávu DECATHLON nabízí?

V naší nabídce najdete kopačky na suchou trávu od předních sportovních značek, z nichž některé se zaměřují hlavně na fotbal, jako např. Kipsta, Adidas, Puma, Lotto a další. Kopačky na suchou trávu mají buď klasické kolíky, nebo menší lisované špunty. Jsou vhodné na suchou trávu, a to jak přírodní, tak umělou.


Vlastnosti kopaček na suchou trávu

Kopačky na suchou trávu mají dobrou přilnavost a je v nich snazší měnit směr pohybu. Jsou určeny ideálně na rychlou a strategickou hru. Začátečníky by měla zajímat především přilnavost obuvi a až poté dobrý kontakt s míčem nebo nízká hmotnost. Existují dětské kopačky na suchou trávu i modely pro dospělé. V DECATHLONU vám s výběrem kopaček na umělou i přírodní trávu poradíme.


Podrážka kopaček na suchou trávu

V naší nabídce kopaček na suchou trávu najdete modely s lisovanými špunty či šroubovacími kolíky. Podrážka s lisovanými špunty se vyrábí z PVC nebo pryže jako jeden celek. Špunty mohou být kuželovité nebo podélné. Tyto kopačky se nejčastěji doporučují začátečníkům nebo na rekreační hraní, protože jsou značně univerzální. To není případ kopaček se šroubovacími kolíky, které jsou vhodné pro zkušenější hráče a nehodí se na tvrdý povrch.


Výběr vhodného oblečení

Ať hrajete pravidelně, nebo jen příležitostně, nezapomeňte si pečlivě vybrat i své fotbalové oblečení. Dokáže totiž zlepšit váš výkon, a pokud budete hrát v barvách svého oblíbeného týmu, tak vás jistě bude i motivovat. Děti i dospělí by měli pamatovat také na ochranné vybavení, mezi které patří fotbalový dres z funkčního materiálu, kompresní návleky, chrániče holení a kotníků apod.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.