Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Badmintonové doplňky a příslušenství

36 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Míče, nepostradatelné vybavení na tenis

Ať už s tenisem začínáte, nebo se pravidelně účastníte turnajů, míče představují jeden ze dvou ústředních bodů každé hry. Hráči se často soustředí na výběr rakety a výpletu, které jsou samozřejmě z hlediska hry a dalšího zlepšování velmi důležité. Dle pokročilosti hráče je však třeba vybrat také ty správné tenisové míče.


Začátečníci

Začínající hráči by měli volit odolné míče s o něco menším odskokem než zkušení hráči. S takovými míči si totiž snáze osvojí techniku úderů. Tenisové míče pro začátečníky obvykle bývají netlakované. Mají relativně silné gumové jádro a díky tomu i delší životnost. V DECATHLONU najdete také tenisové míče pro děti. Jsou měkčí, a snáze se tak odpalují. Odskok mají o 24 až 50 % nižší než míče pro dospělé. Pro děti do 6 let, které se s tenisem seznamují, jsou ideální pěnové míče.


Míče pro středně pokročilé a pokročilé hráče

Hráči, kteří pravidelně trénují nebo se účastní turnajů, by měli volit tlakované tenisové míče. Ty nabízejí optimální odskok a díky své pružnosti zaručují pohodlnou a přesnou hru. Tlakované míče velmi dobře skáčou, ale kvůli větší pružnosti mohou mít kratší životnost. Pokud tedy trénujete několikrát týdně nebo se účastníte turnajů, doporučujeme investovat do vysoce kvalitních tenisových míčů, které vydrží déle.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.