Tenisové rakety Artengo

126 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Jaké vybavení vybrat?

Výběr rakety by se neměl brát na lehkou váhu. Raketa se musí stát jakousi prodlouženou rukou hráče. Nevhodná raketa může zapříčinit zranění a zhoršit výkon. Mezi kritéria, která je při výběru třeba brát v potaz, patří hmotnost rakety, velikost gripu, vyvážení a tuhost. V DECATHLONU najdete u každého výrobku podrobný popis. Zaměřme se například na hmotnost. Hmotnost má vliv na ovladatelnost rakety, ale také na razanci odpalů. Tenisové rakety pro dospělé obvykle váží i s výpletem 270 až 370 gramů. Těžší raketa poskytuje větší razanci a lépe tlumí nárazy. Lehčí raketa nabízí lepší ovladatelnost.


Začátečníci, nebo pokročilí, u nás si vybere každý

Výběr tenisové rakety se řídí určitými kritérii. Mezi ně se řadí pokročilost hráče a to, jak často hraje. V naší nabídce najdete špičkové tenisové rakety určené pro hráče usilující o co nejlepší výkon a stejně tak modely, které začátečníkům usnadní první pohyby na kurtu. Typ výpletu a velikost hlavy mají vliv na razanci. Rakety na příležitostnou hru mívají středně velkou hlavu usnadňující odpálení míče nebo velkou hlavu nabízející vyšší razanci. Rakety s malou hlavou jsou vhodné pouze pro zkušené hráče, kteří před razancí dávají přednost kontrole trajektorie.


Inovace ve službách hry

DECATHLON nabízí široký výběr tenisových raket s rozličnými technickými parametry, které se opírají o inovativní technologie. Sháníte raketu pro razantní odpaly? Technologie Boost+ kombinující dva materiály zvyšuje interakci mezi rámem a výpletem a výsledkem je lepší využití energie. Pro vyšší razanci a menší námahu svěřte svou důvěru technologii Graphene XT. Pořiďte si kvalitní tenisové vybavení od DECATHLONU a nejenže si hru užijete, ale také se rychle zlepšíte!


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.