Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené

Tenisové oblečení a doplňky

176 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Vyberte si v této kategorii tenisové oblečení a doplňky pro vaše tréninky nebo zápasy. Nabízíme vám funkční dámské tenisové oblečení, pánské tenisové oblečení a samozřejmě také dětské tenisové oblečení.


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Tenisové oblečení - móda, styl a funkčnost

Máte již vybranou tenisovou raketu a správné tenisové boty? Ještě předtím než si domluvíte hru se svým sparingem, zkuste popřemýšlet o vhodném tenisovém oblečení. Nestačí si vybrat ze svého šatníku tričko a kraťasy, je nutné vybrat oblečení, které bude vyhovovat specifičnosti tohoto sportu, jakož i podmínkám, za kterých budete trénovat. Tenisové oblečení, stejně jako celá řada sportovního oblečení, se vyznačuje především pohodlím. Jedná se o klíčovou vlastnost, která odlišuje tento typ oblečení, v této oblasti není prostor pro kompromisy. Sport by měl být potěšením a to se dostaví v případě, kdy se budete cítit ve funkčním oblečení dobře.


Dámské tenisové oblečení

Ženy se ve sportu stávají čím dál tím aktivnějšími. Na hřišti spojují své dovednosti s muži a jedinečné tenisové oblečení jim umožňuje vyniknout. Dámy na hřišti ochotně oblékají tenisové sukně. To jim umožňuje udržet si jejich ženskost a zároveň získat pohodlí. Jsou dvouprvkové, skládající se z těsných, elastických šortek, které jsou pokryty volnější sukní. Vyrobili jsme tenisové tílka s krátkými rukávy nebo popruhy. Alternativou k této sadě jsou tenisové šaty, tj. Jednodílné dámské šaty. Bez ohledu na to, co si vyberete, můžete si být jisti, že každý tenisový oděv je vyroben z technických materiálů, pružných, dobře přilnavých k tělu a neomezujících v pohybu. Navíc má materiál vlastnosti, které mu umožňují účinně odvádět vlhkost.


Pánské tenisové oblečení

Krátké kalhoty nahrazují pánské sukně. Mají volný střih, svar v pase a někdy i další vrstvu, která skvěle funguje v chladnějších dnech. Muži si rádi obléknou tenisové polokošile s krátkým rukávem. Stejně jako dámské oblečení, i pánské oblečení je vyrobeno ze speciálních materiálů. A co doplňky? Ochranu proti slunci zajistí kšiltovka nebo sportovní hledí. Pro trénink v chladnějším počasí doporučujeme mikinu a dlouhé kalhoty. Potítka vám umožní rychle se zbavit potu z čela.