Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Squash

Vítejte ve SQUASH světě! Decathlon nabízí kompletní sortiment technických a inovativních produktů pro příležitostní i zkušené hráče.

Rychlost, razance, předvídavost

To jsou základní vlastnosti každého hráče squashe. Jedná se o jeden z nejnáročnějších sportů na fyzickou kondici a správné vybavení je základ pro kvalitní zážitek ze hry, ale i ochranu před zraněním.Kvůli rychlým pohybům a prudkým změnám směru je squash velice namáhavý nejen pro vaše svaly, ale zároveň i klouby a kosti. Nepodceňte proto výběr správného vybavení, které vám umocní požitek z této krásné hry. Představujeme vám produkty značky OPFEEL.


Co potřebujete na squash?

Squashová raketa - Máme pro vás nabídku squashových raket, ze kterých si určitě vybere každý. Nabízíme vám modely pro začátečníky, ale i pro intenzivní hráče. Zároveň zde naleznete i výhodné sady raket a míčků.


Míče a další vybavení - Míčky jsou k této hře nezbytné. Máme pro vás squashové míče za jedinečnou cenu ve všech obvyklých barvách. Nezapomeňte také na ochranné brýle na squash. Squash je rychlý sport a občas může dojít k úrazu obličeje, ať už od míčku či rakety vašeho soupeře. Kvalitní a prostorná taška na squash vám zase pomůže s organizací a přepravou všeho, co budete na váš trénink potřebovat.


Oblečení a obuv - Kvalitní squashové boty nekloužou, nedělají šmouhy a fixují nohu během náhlých změn směru tak, aby nedošlo k podvrtnutí. Všechny modely v naší nabídce splňují tyto parametry. vybírat můžete dle intenzity vaší hry. Oblečení na squash musí být v první řadě prodyšné. Pot je tak volně odváděn od těla a vy si můžete užít radost ze squashe v naprostém suchu.