Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Badminton

Vítejte ve světe badmintonu! Decathlon nabízí celou řadu technických a inovativních produktů. Zde najdete veškeré vybavení pro vaši hru, ať už hrajete na jakékoli úrovni.

Pohotovost, postřeh a dynamika

To jsou hlavní vlastnosti hráčů badmintonu všech úrovní. Díky tomuto sportu můžete uvolnit endorfiny, spálit kalorie a zároveň trávit čas společně. Jedná se o variabilní sport z hlediska výkonu i místa. Máte možnost vyrazit do specializované haly na badminový trénink či zápas nebo si vytvořit hřiště z vaší zahrady a zapinkat si s přáteli nebo rodinou.


Co potřebujete na baďas?

Badmintonová raketa - Správně vybraná badmintonová raketa by měla odpovídat technické úrovni i hernímu stylu badmintonisty. Rakety se liší ve hmotnosti, velikosti, vyvážení a pružnosti. Pokud nevíte jakou raketu vybrat právě pro vás, nezoufejte. S výběrem vám poradí náš expert Petr zde.


Badmintonové míče - V naší nabídce naleznete jak plastové tak péřové míčky od značky PERFLY, která vyrábí kvalitní a zároveň dostupné produkty. Nepodceňte také barevné provedení. To by vždy mělo být v kontrastu s pozadím, aby hráč míč správně viděl a dokázal odhadnout vzdálenost. Jak správně vybrat míček na badminton naleznete zde.


Oblečení a obuv - Kvalitní badmintonové boty jsou základ. Během tréninku i zápasu často a rychle měníte směr pohybu a proto je potřeba, aby noha měla stabilní oporu po celou dobu aktivity. Prodyšné oblečení na badminton vás zase udrží v suchu i při náročném a intenzivním tréninku.


Další doplňky na badminton - Doplňky na badminton nejsou nezbytné pro hru, ale jejich používání vám může zpříjemnit pocit ze hry. Jedná se například o potítka, čelenky a tašky na přepravu badmintonového vybavení. -


.