Filtrovat výsledky
65
výrobek výrobků v kategorii

Fotbalové míče

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit
Zpět na seznam
porovnat mé výrobky

Fotbalový míč dle vašich potřeb

Vybrat fotbalový míč není tak jednoduché, jak se může zdát. Ať už sháníte míče vhodné pro začátečníky, míče v barvách svého oblíbeného týmu, nebo třeba míče na výuku fotbalu, v DECATHLONU zaručeně najdete ten pravý fotbalový míč, se kterým budete během seriózního hraní i rekreačního kopání maximálně spokojeni.


Míče pro kluby

Pro kluby jsou nejvhodnější odolné míče s teplem lepenými díly zaručující vysokou přesnost střel. Pamatujte také, že míče pro kluby by měly mít butylovou duši, díky které si míč dobře drží tvar a má optimální odskok. Ručně šité díly dodávají míči dokonalou kulatost a vysokou odolnost. Ideální je řídit se doporučeními mezinárodních federací. Pro nejmenší hráče zvolte dětské fotbalové míče. Pro děti do 8 let vyberte míč velikosti 3, pro hráče do 12 let míč velikosti 4 a pro starší velikost 5.


Míče na rekreační hru

Na venkovní hru a chvíle pohody doporučujeme lehký míč. Míče na rekreační hru jsou určené na písek, trávu a některé i na umělý povrch. Najdete mezi nimi i pěnové míče, které jsou ideální na zábavné chvilky s rodinou či přáteli, protože nezpůsobují otlaky.


Futsalové míče

Do haly volíme těžší míč velikosti 4, v případě fotbalu s klasickým odskokem a v případě futsalu s nižším odskokem. Fotbalové a futsalové míče na hru v hale vám umožní hrát na parketách, betonu nebo na umělé trávě.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.