Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Fotbalové míče

40 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Ke hraní fotbalu je potřeba vlastně jen jedna věc. Fotbalový míč! K němu by se mohla hodit také fotbalová branka, díky které si postavíte hřiště prakticky kdekoli!


Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Kopačák

Výběr fotbalového míče není nic jednoduchého. Ať už sháníte kopačák vhodný pro začátečníky, míč na fotbal v barvách svého oblíbeného týmu, nebo třeba míče na výuku fotbalu, v DECATHLONU zaručeně najdete ten pravý fotbalový míč, se kterým budete během seriózního hraní i rekreačního kopání maximálně spokojeni.V DECATHLONU naleznete fotbalový míč Adidas, Puma a Kipsta.


FOTBALOVÝ MÍČ

Pro kluby jsou nejvhodnější odolné míče s teplem lepenými díly zaručující vysokou přesnost střel. Pamatujte také, že míče pro kluby by měly mít butylovou duši, díky které si míč dobře drží tvar a má optimální odskok. Ručně šité díly dodávají míči dokonalou kulatost a vysokou odolnost. Ideální je řídit se doporučeními mezinárodních federací. Pro nejmenší hráče zvolte fotbalový míč velikost 1 . Pro děti do 8 let vyberte fotbalový míč velikost 3, pro hráče do 12 let fotbalový míč velikost 4 a pro starší fotbalový míč velikost 5.