DORUČENÍ NA PRODEJNU ZDARMA | DOPRAVA NAD 2000 KČ ZDARMA* | VRÁCENÍ PRODUKTU ZDARMA
28
výrobek výrobků v kategorii

Fotbalové míče

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Fotbalový míč dle vašich potřeb

Vybrat fotbalový míč není tak jednoduché, jak se může zdát. Ať už sháníte míče vhodné pro začátečníky, míče v barvách svého oblíbeného týmu, nebo třeba míče na výuku fotbalu, v DECATHLONU zaručeně najdete ten pravý fotbalový míč, se kterým budete během seriózního hraní i rekreačního kopání maximálně spokojeni.


Míče pro kluby

Pro kluby jsou nejvhodnější odolné míče s teplem lepenými díly zaručující vysokou přesnost střel. Pamatujte také, že míče pro kluby by měly mít butylovou duši, díky které si míč dobře drží tvar a má optimální odskok. Ručně šité díly dodávají míči dokonalou kulatost a vysokou odolnost. Ideální je řídit se doporučeními mezinárodních federací. Pro nejmenší hráče zvolte dětské fotbalové míče. Pro děti do 8 let vyberte míč velikosti 3, pro hráče do 12 let míč velikosti 4 a pro starší velikost 5.


Míče na rekreační hru

Na venkovní hru a chvíle pohody doporučujeme lehký míč. Míče na rekreační hru jsou určené na písek, trávu a některé i na umělý povrch. Najdete mezi nimi i pěnové míče, které jsou ideální na zábavné chvilky s rodinou či přáteli, protože nezpůsobují otlaky.


Futsalové míče

Do haly volíme těžší míč velikosti 4, v případě fotbalu s klasickým odskokem a v případě futsalu s nižším odskokem. Fotbalové a futsalové míče na hru v hale vám umožní hrát na parketách, betonu nebo na umělé trávě.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.