Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Branky na fotbal

11 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Fotbalová branka nesmí chybět na Vaší zahradě u domu nebo na chatě. Vytvořte si fotbalové hřiště kdekoli a vybavte se k tomu správným fotbalovým míčem z naší nabídky!


Fotbalové branky a minibranky pro všechny

Malí, nebo velcí, své zapálení pro fotbal lidé často sdílí i mimo stadiony – v rámci rodiny či mezi přáteli. Ať už máte k dispozici malé, nebo velké prostory, chcete se jen pobavit, či máte sportovní ambice, u nás zaručeně najdete doplňky, branky a míče, které odpovídají vašim potřebám.


Fotbalové branky a minibranky dle vašich přání

DECATHLON nabízí rozmanitý výběr skládacích a přenosných fotbalových branek, které vám umožní si zahrát, kdykoli dostanete chuť, a to s brankářem i bez brankáře.


Jakou konstrukci by branka měla mít?

Pokud plánujete dlouhé rodinné hry na zahradě, dejte přednost spíše fotbalovým minibrankám s pevnou kovovou konstrukcí, která odolá nárazům i nepříznivému počasí. Díky modelům dostupným v DECATHLONU se budete moci na trávníku dlouze vyřádit, získáte tak řadu cenných vzpomínek. Hráči, kteří se bez fotbalu neobejdou, si mohou pořídit skladnou samorozkládací branku, jež se dá snadno přenést kamkoli. Není totiž nad to, když se mezi přáteli na poslední chvíli rozhodnete dát fotbálek. Nemusíte být nijak zvlášť manuálně zruční, všechny branky DECATHLON lze sestavit v cuku letu, u některých dokonce nejsou potřeba ani šrouby nebo nářadí. Co se přenosných branek týče, můžete je rychle a bez námahy složit do tvaru kotouče, uložit do jednoduchého a skladného obalu a poté opět rozložit. Stačí si obout kopačky, vytáhnout míč a jít hrát!

Branky na hru s brankářem, nebo bez něj

Velikost branky se odvíjí od počtu hráčů. Pokud hodláte hrát venku s brankářem, zvolte velikost XL, na zahradu pak velikost M či L. Potřebujete trénovat, ale nemáte vždy s kým? Zvolte branku na hru bez brankáře. Existují také plachty pro trénink přesnosti.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.