Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Fotbalové vybavení pro hráče a kluby

148 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nejdřív vybavení a až potom zábava

Jako na každý sport je i na fotbal potřeba vhodné vybavení, ať už se mu věnujete jako amatéři, nebo profesionálně. Vaše vybavení se bude lišit podle toho, jakému druhu fotbalu se věnujete a zda ho hrajete v hale, nebo venku. DECATHLON vám nabízí širokou škálu výrobků a fotbalových doplňků, které ocení každý milovník kopané, od dresů až po fotbalové podkolenky. Na čepice, nákrčníky anebo třeba rukavice se často zapomíná. Přesto jsou nepostradatelné, obzvlášť pokud trénujete v zimě nebo brzo ráno. Naše fotbalové doplňky pro dospělé zahrnují řadu modelů různých barev, aby se vám vedle své užitečnosti také líbily.


DECATHLON vás obléká do kvalitního fotbalového oblečení

V DECATHLONU najdete ohromný výběr vybavení určeného pro všechny milovníky kopané. Vybrali jsme pro vás kvalitní výrobky se špičkovými technologiemi, ať už se jedná o oblečení, nebo doplňky. Čepice, rukavice a nákrčníky vás mají udržet v teple, a jsou proto speciálně vybaveny fleecovou podšívkou bránící jakýmkoli tepelným ztrátám. Nabízíme sice vybavení pro dospělé, ale nezapomínáme ani na děti. Najdete u nás širokou řadu dětských fotbalových doplňků. Mladší hráči tak mohou mít stejné vybavení jako starší fotbalisté a v průběhu zápasu z něj těžit, bez ohledu na počasí!


Rukavice – nezbytné vybavení pro brankáře

Každý rozumný brankář ví, že je potřeba mít ve výbavě kvalitní rukavice. Díky tomuto fotbalovému doplňku totiž brankář může účinně plnit svůj úkol, tj. chytat míč. Rukavice nejenže udržují brankářovy ruce v teple, ale také mu poskytují lepší přilnavost. Jejich špičkové technologie brankářům umožňují míč snáze chytat, a tím si vylepšit bilanci vychytaných střel. Doporučujeme vám pořídit si veškeré vybavení, které se může hodit, zejména v zimě. Nezapomeňte si vybrat vhodné rukavice, čepici a nákrčník, ale také spodní prádlo, aby vám nebyla zima.