Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Oblečení na fotbal

116 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Jak vybrat pohodlné fotbalové oblečení?

Fotbalové oblečení není žádná zbytečnost, zaručuje bezpečnou a pohodlnou hru a také vylepší váš výkon. Tvoří plnohodnotnou součást fotbalového vybavení, stejně jako chrániče holení nebo kopačky.


Ochrana hráče

Fotbalový dres vyrobený z funkčního, prodyšného a mimořádně lehkého materiálu vám umožní běhat, skákat a vrhat se po míči bez rizika přehřátí organismu. Pot je odváděn na vnější stranu látky, odkud se rychle odpařuje, a dres tak neztěžkne. Totéž platí o šortkách. Měly by mít volný střih a dobře držet v pase díky gumě či šňůrce, které neškrtí. Oblečení do chladného počasí chrání před teplotními rozdíly při hře a při odpočinku. Noste také čepici a bundu, abyste neprochladli.


Základní, nebo vysoce kvalitní oblečení?

Záleží na tom, jak jste pokročilí a jak často hrajete. Vysoce kvalitní oblečení doporučujeme v případě, že hrajete každý týden, za každého počasí, anebo se účastníte turnajů. Značka Kipsta nabízí také hřejivé fotbalové oblečení, které skvěle chrání před chladem.


Doplňky

Vedle fotbalového oblečení je důležité si pořídit také doplňky, které zaručí bezpečnou hru a sníží riziko zranění. Jde o chrániče holení, kotníků, brankářské rukavice, ale také vhodné spodní prádlo, aby vás při hře zbytečně nic nerozrušovalo. V DECATHLONU vám rovněž poradíme, jak pečovat o pohodlí svých nohou za pomoci vhodných fotbalových podkolenek.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.