Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Fotbal

Objevte kompletní nabídku fotbalového vybavení pro hru na všech typech terénu, na tréninky i na soutěže. Na své si zde přijdou děti i dospělí fotbalisté a fotbalistky všech úrovní.

Kopačky CLR 900

FOTBAL

Objevte fotbalový svět s Kipsta, značkou Decathlonu. Máme pro vás velký výběr produktů a doplňků, které vás budou provázet při tréninku, zápasu a na jakékoliv úrovni. Veškeré fotbalové věci (fotbalový dres, fotbalové kraťasy, kopačky, fotbalový míč, sportovní taška ...) jsme navrhli v našem designovém centru Kipstadium se sídlem v Tourcoingu v severní Francii. Cílem týmu Kipsta je poskytnout vám bezpečné, pohodlné a odolné výrobky pro všechny hráče fotbalu (od začátečníků po pokročilé až po experty). Nakupte všechny věci na fotbal na jednom místě.

HISTORIE FOTBALU

Fotbal též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. Ve fotbale hrají dvě družstva po jedenácti hráčích na obdélníkovém, nejčastěji travnatém hřišti. Jejich cílem je dosáhnout více gólů než soupeř. Branky je dosaženo tehdy, když míč přejde brankovou čáru mezi tyčemi branky celým objemem. Hraje se hlavně nohama, ale hráči mohou k hraní míčem používat libovolné části těla kromě rukou a paží. Pouze brankář může v blízkosti vlastní branky hrát i rukama.